zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Flash

Ide o názov technológie, ktorá mala pôvodne využitie pri vytváraní rôznych animácií. Vo svete internetu a SEO optimalizácie sa Flash používal, respektíve používa, okrem iného k tvorbe reklamných bannerov. Táto technológia využíva vektorovú grafiku, vďaka čomu je možné vytvoriť aj zložitú animáciu s pomerne malou dátovou veľkosťou.
V súčasnej dobe sa Flash používa k tvorbe nielen zložitých animácií, ale aj na vytváranie celých prezentácií alebo napríklad online hier a aplikácií. Výhodou tejto technológie je napríklad možnosť vytvoriť spustiteľný súbor, ktorý je následne prevedený do podoby off-line a následne distribuovaný v podobe CD-ROM alebo DVD-ROM.
Flash všeobecne nachádza bohaté uplatnenie u najrôznejších internetových aplikácií. V hojnom počte je možné nájsť produkty tejto technológie na weboch zaoberajúce sa predajom produktov alebo ponúkaním služieb v podobe pôsobivých animácií alebo jednoduchých aplikácií.
Používanie Flash však so sebou nesie aj nevýhody, ktoré sú dve a sú zásadné. Prvá nevýhodou je nutnosť mať na zariadení nainštalovaný špeciálny prehrávač čiže Flash Player. Mnohí užívatelia tento program nainštalovaný nemajú, a preto môže nastať problém so spustením interaktívnej aplikácie, používateľ skrátka neprehrá prvok vytvorený technológiou Flash. Ďalšia nevýhoda potom tkvie v tom, že vyhľadávacie nástroje nevedia s Flash programami pracovať, respektíve nevedia vykonať u týchto programov indexáciu, ak sa nachádza na webe.

4.8/5 - (9 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.8/5 - (9 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol