zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Eye tracking

Toto anglickej súslovie označuje pôvodne vojenskú technológiu, ktorá mala za úlohu sledovať pohyb ľudských očí. Využíva sa napríklad pre potreby pilotov bojových lietadiel, avšak táto technológia sa dá využiť aj na účely online marketingu.
Princíp eye tracking sa v online marketingu využíva z toho dôvodu, aby správca webu či webmaster vedel, kam sa návštevník najčastejšie pozerá. Vďaka tomu je možné optimalizovať celý obsah webu takým spôsobom, aby sa návštevník pozeral tam, kam je to potrebné, respektíve aby si všimol dôležitého oznámení a podobne.
Výhodou tejto praktiky je predovšetkým efektivita, kedy je možné pomerne jednoducho zistiť, ako na tom daná stránka je, čo sa týka skutočného dopadu na návštevníkov. Následné vyhodnotenie a úpravy majú preto reálny výsledok, a tak mnohokrát nejde o žiadne experimenty. Obrovskou nevýhodou je však vysoká cena, ktorá neumožňuje využívať túto praktiku úplne všetkým odborníkom, ktorí sa online marketingom zaoberajú.

4.6/5 - (13 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.6/5 - (13 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol