zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

E-mailing môže pomáhať aj škodiť

Internetové podnikanie nie je bez výnimky k ničomu, pokiaľ sa nevypláca. A aby sa vyplácalo, sú mu logicky nevyhnutne potrební dostatoční a adekvátne platiaci zákazníci. Ktorí sa na internete získavajú nejedným spôsobom. Obvykle ako propagáciou, ako už tomu tak je vlastne aj u iných typov podnikania, tak aj optimalizáciou pre internetové vyhľadávače, ktoré dáva optimalizovaným webom istý náskok pred ich podobnými konkurentmi.


A ak chce niekto so svojím internetovým podnikaním, napríklad obchodovaním, uspieť, vsádza pomerne často na e-mailing, teda na spôsob, ako k sebe pripútať súčasných a prilákať aj iných budúcich zákazníkov, a to v podobe rozosielania e-mailov.


Nemyslite si ale, že je taký e-mailing nejaká banalita. Že sa niekde porôznu pozbierajú nejaké e-mailové adresy a ich majitelia sa začnú bombardovať ponukami v nádeji, že sa napríklad niektorá z takýchto ponúk niekde ujme. Tí, ktorí si totiž počínajú takto banálne, obvykle oslovia maximálne pár náhodne oslovených záujemcov, lenže ostatní sa takýmto ponukám budú vyhýbať az potenciálne užitočného nástroja menom e-mailing sa tak stane obťažujúci spam. Teda nevyžiadaná pošta končiaca v koši alebo rovno zablokovaná.


A ako teda rozosielať e-maily, aby sa tieto stali prospešným e-mailingom?


V prvom rade treba nájsť tých, ktorí prijímanie podobných e-mailov akceptujú a najlepšie priamo uvítajú. A tí sa najskôr nájdu medzi existujúcimi a predchádzajúcimi spokojnými zákazníkmi. Od ktorých si vlastne stačí len vyžiadať súhlas s rozosielaním ponúk, aby sa nestala taká pošta obťažujúca. Ale využiť sa dá pokojne aj databáza niekoho iného, ​​ak sú v týchto tí, ktorí to tiež akceptujú. A ideálne je, keď sú rozosielané e-maily šité na mieru svojim adresátom, keď rozosielateľ vie, o čo tí oslovovaní majú záujem. Potom je totiž najistejšie, že sa takáto ponuka zrejme ujme. A súčasne to naznačí internetovým vyhľadávačom, že určitá ponuka stojí za to a že by sa mala v týchto posunúť vpred. Tak, ako je to v záujme úspechov podnikania potrebné.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol