zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Drobečková navigácia

Tento pojem znázorňuje spôsob navigácie na webových stránkach. Najčastejšie ide o štruktúru niekoľkých slov, ktoré sú od seba oddelené lomítkom alebo šípkou. Platí tu, že nadradená stránka je vždy umiestnená vľavo, vpravo sú následne umiestnené ďalšie podstránky.
Drobečková navigácia môže mať túto štruktúru: Domovská stránka> Rozcestník> Podstránka> Konkrétna stránka. Štruktúra je preto takou hierarchiu webu, vďaka ktorej má návštevník nielen lepší prehľad, ale môže sa tiež jednoducho po celom webe pohybovať.
Na dosiahnutie maximálnej funkčnosti tejto štruktúry je vhodné umiestniť Drobečkovú navigáciu na vhodné miesto, čo môže znamenať čo najbližšie hlavnému nadpisu, najlepšie do hlavičky webu. Vďaka tomu môže návštevník webu aktuálne sledovať, kde sa nachádza, a navyše je vďaka tomu možné jednoducho a pohodlne prechádzať medzi jednotlivými stránkami.
Podobnú úlohu ako Drobečková navigácia má aj mapa webu, ktorá je však trochu odlišná od tejto navigačnej štruktúry.

4.8/5 - (14 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.8/5 - (14 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol