zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Dôverujte, ale preverujte

Ten, kto podniká na internete a spája toto svoje počínanie s PPC reklamami, má nádej na to, že bude dosahovať práve vďaka týmto reklamám dobré výsledky, a to bez toho, aby utrácal za neefektívnu a nič neprinášajúcu propagáciu, ktorá je u mnohých iných reklám celkom bežným úkazom. Takéto PPC kampane totiž skutočne dokážu osloviť mnohých návštevníkov internetu a môžu tak podnikateľským webom efektívne zvyšovať návštevnosť.
Avšak je skutočnosťou, že za dokonalosť sa platí. Preto nie sú PPC reklamy práve lacný špás, a to či už ide o tie prevádzkované v Google Ads či Zoznam Sklik, prípadne ale aj inde, napríklad na sociálnych sieťach. A keď už sa tak niekto práve do tohto pustí, mal by si byť istý tým, že jeho PPC reklama funguje najlepšie, ako to len ide. Pretože aj tu sú pochybenia možné a bežné. A je potrebný audit, aby sa možné nedostatky našli a odstránili.
Taký audit dokáže zistiť, či nie sú nedostatky potrebné už aj v samotnom nastavení PPC účtu. Pretože odstránením takýchto nedostatkov možno samozrejme ušetriť, ale tiež využiť doposiaľ nevyužitý potenciál takejto propagácie, dá sa tým skrátka zvýšiť výkon reklamných kampaní. Overením technického nastavenia, efektivity kampaní, funkčnosti parametrov a podobne si jednoducho možno polepšiť.
Pretože je potrebné zahrnutie mnohých reklamných zostáv do jedinej kampane alebo mnohých kľúčových slov do reklamnej zostavy kontraproduktívne, rovnako ako napríklad snaha pokryť jedinou reklamnou kampaňou viacerých krajín.
Je ale tiež potrebné strážiť si prípadné dvojité započítavanie konverzií, správne zacielenie na zvolenú lokáciu a kľúčové slová, zameranie na ľudí, ktorí majú byť oslovení predovšetkým.
Skrátka a dobre sa dá síce spustiť PPC kampaň kedykoľvek a odkiaľkoľvek a tiež ju priebežne meniť, ale chce to všetko pripraviť premyslene a potom sledovať dôležité parametre. Pretože iba ak je dobrý pomer miery prekliku s mierou konverzie, ide o úspešnú kampaň, ktorá sa oplatí.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol