zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Dotiahnite to so SEO

Mať na internete svoj web je dobrá vec. Ba pre podnikateľov to môže byť aj úplne zásadná vec, môže ísť o niečo, bez čoho sa dotyčný nedokáže vôbec zaobísť. Pretože sú skrátka odbory, u ktorých je potrebné aktívne ponúkať to, čo má byť ponúkané, čo najširšej verejnosti, a práve s týmto počínaním môže web dokonale pomôcť.

Môže, ale tiež nemusí. To záleží totiž nielen na takto publikovanej ponuke, ale aj na tom, či je táto využívaná verejnosťou. A ako ľahko pochopíte, ak web nemá dostatočne veľkú návštevnosť, nepodarí sa osloviť toľko ľudí a potenciálnych zákazníkov, koľko je treba.

A čo s webom, ktorý neplní toto svoje poslanie, od ktorého sa nie a nie dočkať toho, čoho by sa od neho jeho majiteľ a prevádzkovateľ rád dočkal? Odpoveď je jasná. Je nevyhnutné spraviť všetko pre to, aby boli podobné neúspechy vystriedané úspechmi.

Lenže ako na to? Ako dosiahnuť to, aby na uvedený web zamierili ľudia, čo doteraz okolo neho chodili bez povšimnutia? Čo spraviť, aby si web všimli aj tí, čo si ho doteraz nevšimli a zrejme by si ho takisto nemuseli všimnúť ani nikdy v budúcnosti?

S dosahovaním vytúženej vysokej návštevnosti môže pomôcť zvyčajne len optimalizácia pre vyhľadávače SEO. Počas nej je totiž možné spraviť vďaka zásahom profesionálov aj z nenavštevovaného webu jeho presný opak. Také činnosti ako odstraňovanie chýb zo samotného webu, správna voľba kľúčových slov, vytváranie spätných odkazov, napísanie kvalitných obsahových aj propagačných textov a propagácia môžu viesť k tomu, že sa dotyčný web stane dokonalým z pohľadu internetových vyhľadávačov, čo sú nástroje, ktoré pomáhajú užívateľom internetu nájsť to, čo je hľadané. A keď sa web vďaka optimalizácii dostane do čela odkazov poskytovaných vyhľadávačmi, má v otázke návštevnosti automaticky vyhrané.

A mať dostatočne navštevovaný web potom môže byť pre každého z podnikateľov hotové terno.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol