zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Doorway page

Tento termín je označením pre podvodnú techniku, ktorá zdanlivo pripomína známy Cloaking. Táto technika podobne ako Cloaking má za úlohu zmiasť vyhľadávajúcich robotov prostredníctvom preoptimalizovanej stránky, ktorá bude zárukou predných pozícií pri vyhľadávaní. Zatiaľ, čo takáto forma stránky je veľmi atraktívna pre vyhľadávajúcich robotov, pre bežného návštevníka ide o neprehľadnú stránku, ktorá nedosahuje požadovaný konverzný pomer. Preto sa pri technike Doorway page uplatňuje presmerovávanie na stránky, ktoré sú upravené pre potreby marketingu, teda také stránky, ktoré sú už upravené pre návštevníkou so všetkými náležitosťami. Pri stránkach typu Doorway page sa často využíva aj veľmi výrazná reklama, ktorá má za úlohu návštevníka naviesť k cieľovej stránke prostredníctvom prekliku.

Rozdiel medzi technikou Cloaking a stránkou typu Doorway page tkvie v tom, že v prvom prípade je rozdiel medzi zobrazovanými stránkami pre vyhľadávajúceho robota a pre návštevníka. V prípade druhom ide o rovnaký vzhľad, pričom návštevník sa do cieľového webu dostane prostredníctvom nejakého presmerovania. V oboch prípadoch však ide o zakázané techniky, ktoré sú veľmi penalizované a preto sú používané už len málokedy.

4.3/5 - (11 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.3/5 - (11 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol