zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Dohovorte sa s robotom

Oddávna platí, že k uzavretiu obchodu tu musia byť minimálne dvaja. Ten, kto ponúka, a potom ten, kto predáva. A títo dva ľudia sa medzi sebou musia dohovoriť na obojstranne výhodných podmienkach. Následne k čomu sa uzavrie zmluva a realizuje sa jej obsah.

Často tomu tak je, ale v dnešnej dobe už nie je to pred chvíľou podpísané zasa až taká dogma. Dnes už totiž vstupuje do čisto ľudských odchodov aj tretia strana, chatboti a landboti.

Čo si ale predstaviť pod pojmom chatbot? Jedná sa o software, ktorý simuluje konverzáciu počítača a človeka podľa v predstihu naprogramovaného scenára alebo prostredníctvom umelej inteligencie. To v praxi znamená, že na chatbot narazíme najskôr v oblasti zákazníckej podpory, ako sú napríklad faq, novinky alebo plánovanie termínov stretnutí, a takisto vo finančných službách, personalistike, e-shopoch a firmách, ktoré týmto spôsobom predávajú svoj sortiment.

Takýto „chytrý“ stroj sa pýta svojho náprotivku na to, na čo má vopred nadefinované odpovede, a podľa toho, čo zistí, následne predáva dôležité informácie o tovare či službách.

Iste, podobná služba dnes nedokáže plnohodnotne nahradiť človeka, nie je úplne dokonalá, ale aj napriek tomu viac než výdatne pomáha. Kde totiž pôsobí podobný robot, tam v úplnej väčšine prípadov nie je potrebný živý zamestnanec. Stroj pracuje automaticky a preto je taký chatbot pre nejednu firmu nástrojom inovácie, vylepšenia či alternatívnej doplnkovej predajnej technológie. Veď tento už dokáže predávať produkty a služby, ponúka napríklad rezervovanie miest v reštaurácii, lístky do kina a divadla a podobne.

A nie je to rozhodne niečo unikátne, čo používa len pár vyvolených. Veď už len Facebook Messenger je využívaný viac než dvoma miliardami ľudí. A okrem neho môže chatbot fungovať aj na zástupe ďalších platforiem, akými sú Skype, Kik, Viber, WhatsApp, Telegram, Slack, SMS či Zapier.

Chatbotov a landbotov si už dnes môžeme nechať postaviť aj so získaním komplexného performance marketingu. A ich cena závisí od ich robustnosti, funkcionalite, rozsahu, integrácie, testovania a podobne. V čom sú mimo schopnosti obmedzene sa dohovoriť vlastne rovnako podobné ľuďom. Pretože aj u ľudí sa predsa preferujú a oceňujú hlavne tí najvýkonnejší a najlepší.

A prečo by za seba niekto nenechal pracovať nejakú chytrú mašinku, že?

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol