zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Dnes sa hľadá na internete

Keby dnešní ľudia pri zháňaní toho, čo potrebujú, a to navyše za čo najvýhodnejšiu cenu či s inými prednosťami, mali obiehať kamenné obchody, nohy by si ubehali a takisto by nemuseli to najvýhodnejšie ani relatívne výhodné nájsť. Pretože svet sa zglobalizoval, a ľuďom sa tak stali dostupnými a neraz najvýhodnejšími aj ponuky napríklad z opačného konca sveta. Ktoré sú fyzicky rovnako nedosiahnuteľné ako napríklad ponuky obchodníkov z odľahlejších končín našej zeme.

Proste už dnes nemôžeme celkovo osobne hľadať ponuky tovaru a služieb, nemôžeme to zháňať bezprostredne v rôznych po svete rozosiatych obchodoch a prevádzkach služieb. Veľmi často musíme využívať internet.

Ale akokoľvek je internet veľmi užitočný pomocník , nie je ani ten dokonalý, aj ten má svoje chyby na kráse. A veľmi často zbytočne škodí aj tým ponúkajúcim. A to tým, že ich internetové vyhľadávače neprezentujú pred hľadajúcou verejnosťou tak, ako by mali.

V čom tkvie problém?

Weby majú proste svoje rôzne prednosti a nedostatky. A pretože vyhľadávače nachádzajú značné množstvo podobných ponúk, musia ich pre tých hľadajúcich aj nejako usporiadať. Nie je možné, aby sa napríklad medzi tisícmi odkazov objavoval na prvom mieste najdrahší predávajúci jediného použitého exemplára čohokoľvek z druhého konca sveta, majúci primitívnu internetovú stránku, zatiaľ čo by bol renomovaný výhodný veľkoobchodník až niekde na konci, kde by ho nikto ani nehľadal.

O úspechoch na internete tak rozhodujú medzi ponúkajúcimi rôzne parametre, podľa ktorých sa internetové vyhľadávače pri posudzovaní jednotlivých ponúka riadia. A je len otázkou, nakoľko sa týmto požiadavkám jednotlivé weby prispôsobia.

A čo ten, kto chce mať najvýhodnejšie umiestnenie, a teda vyhľadávačmi najlepšie hodnotený web, ktorý mu zaistí najlepšie obchody? Ten proste musí vsadiť na SEO, ktorá mu pomôže sa presadiť. Pretože tvorba spätných odkazov, copywriting, správna voľba kľúčových slov a podobné príčiny dokážu spraviť priam zázraky.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol