zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Dlhý chvost znamená výhodu

Ak dnes niekto hľadá niečo konkrétne na internete, obvykle použije internetový vyhľadávač, do ktorého zadá zvolenú tému. Všetci to tak robíme, pretože je to jednoduchý spôsob, ako nájsť to pravé, čo by sme pri šírení obsahu dnešného internetu hľadali iba ťažko.
Neznalý človek by si z toho mohol vyvodiť ten záver, že treba mať na svojich internetových stránkach práve také kľúčové slovo, ktoré vyzerá ako najčastejšie hľadané. Lenže tak to už dnes často nie je. Ako totiž vyplýva zo zistení odborníkov, nepoužíva v takom prípade sedemdesiat percent z hľadajúcich u nás frázy, na ktoré optimalizuje väčšina webov, ale skôr používa otázky majúce nízku hľadanosť, takzvaný long tail alebo dlhý chvost.
A čo to znamená pre prax? Samozrejme to, že je využitie práve takého kľúčového spojenia, ktoré nikto z konkurentov nevyužíva, tou najjednoduchšou metódou, ako sa presadiť vo výsledkoch vyhľadávania internetových vyhľadávačov, a to pokojne aj bez množstva spätných odkazov. A navyše je v podobných prípadoch oveľa väčšia pravdepodobnosť, že ten, kto ‚long tail‘ ako špecifické kľúčové slovo hľadá, tiež presne o toto usiluje a to pod týmto kľúčovým slovom ponúkané aj využije.
Stačí tak urobiť zmenu na hlavnom webe alebo napríklad vytvoriť pre skupinu kľúčových slov novú úzko špecializovanú mikrostránku s podstránkami, odkiaľ ešte len prejdú návštevníci na hlavný web, a vyššia návštevnosť je ľahko zaistená.
Chce to teda len vedieť, ako nájsť také vhodné kľúčové slová. A ani to nie je žiadne tajomstvo. V databázach Googlu alebo Zoznamu je možné ľahko získať zoznam slov, ktoré by boli v ‚dlhom chvoste‘ využiteľné.
A keď sú tieto nájdené?

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol