zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Digitálna agentúra

Ako marketignová agentúra môže byť označená akákoľvek firma. Ako úspešná online agentúra však môže byť označená práve naša firma zaoberajúca sa SEO optimalizáciou. Naše služby však nepokrývajú iba optimalizáciu pre vyhľadávače, ale tiež spracovanie a nastavenie internetovej reklamy, a to predovšetkým typu PPC. Okrem toho sa však dokážeme vysporiadať s tvorbou webu, čo v dnešnej dobe nie je žiadna sranda. Samozrejmosťou pri prezentácii na internete a reklame je v tomto prípade tvorba kvalitných PR článkov.

Stále vyššie nároky na kvalitu prevedenia všetkých zmienených úkonov nás neustále ženú vpred, za čo hovorí naša viac než 8 rokov dlhá skúsenosť na území českého internetu.

Dlhoročné skúsenosti ako záruka kvality?

Každý, kto príde s určitými požiadavkami, môže našej PR agentúre dôverovať. Pýtate sa, ako je to možné? Odpoveď je jednoduchá a tu sú naše dôvody:

Tieto hodnoty dokazujú, že naša PR agentúra má zmysel. Nie sme pritom rozľahlá internetová agentúra sídliaca v Prahe. Naopak, pochádzame z menšieho mesta, čo nám však nebráni realizovať naozaj úspešné projekty v rámci SEO optimalizácie a online marketingu. Nemusíte preto hľadať marketingovú agentúru v Prahe či Brne, aby ste mohli niekoho osloviť. Online marketing umožňuje naviazať spoluprácu aj naprieč celou Českou republikou, a to i bez toho, aby sme jednali osobne a zdržovali sa dopravou na miesto jednania.

Efektívna dohoda na každom požiadavku

Pretože sa považujeme za modernú online marketingovú agentúru, môžete s nami všetky svoje požiadavky, námety či dotazy riešiť prostredníctvom internetovej komunikácie. Emaily, hovory prostredníctvom Skype alebo napríklad volanie. Je to jednoduché, a preto môže zažiariť aj firma v zapadnutej časti Českej republiky, nielen tie z väčšieho mesta.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol