zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Dávate o sebe dosť vedieť?

Nedá sa domnievať, že keď už má niekto na internete svoj podnikateľský web, dajme tomu internetový obchod, dočká sa tu žiaducich zákazníkov automaticky a títo sa mu sem budú ochotne aj vracať. To by totiž bola ideálna situácia, a zázraky sa dejú iba skutočne zriedka. A keď sa v prípade niekoho podnikajúceho na internete zázrak nedostaví, musí si tento zákazníkov skrátka zohnať nejakým spôsobom sám. A aby mal zákazníkov, musí mať na svojom webe pochopiteľne najprv návštevníkov. Len z tých môžu následne niečí zákazníci vzísť.
Návštevníkov si potom možno pre svoje internetové podnikanie zaistiť napríklad aj s pomocou e-mailingu. Teda je možné na seba a svoje podnikanie upozorňovať elektronickou poštou tak dlho, až skrátka ľudia prídu, prezrú si ponuku a možno za ňu aj zaplatia. Lenže zatiaľ čo to vyzerá na prvý pohľad jednoducho, ľahké to rozhodne nie je. E-mailové adresy kdekoho by sa síce pozbierať dali, prípadne by sa dal využiť nejaký robot kombinujúci a skúšajúci rôzne varianty e-mailov s tým, že sa niektoré jednoducho ujmú a niektoré nie, alebo by sa mohla od niekoho kúpiť databáza takýchto kontaktov, lenže to by nebolo dokonalé. Bombardovanie kohokoľvek e-maily by skôr odradilo, než aby vzbudilo záujem, a odosielateľ by sa tak dostal medzi tie posielajúce spam, o ktoré sa záujem neprejavuje automaticky.
A ako teda e-mailing využiť, aby skutočne fungoval a vzbudzoval záujem u žiaducich zákazníkov?
E-mailing jednoducho musí slúžiť na budovanie dobrých vzťahov medzi poskytovateľmi a ich zákazníkmi. A keď sa tento využíva správne, môže byť skutočne spoľahlivý, pomerne lacný a efektívny, môže pomôcť so zvýšením predaja a udržaním si existujúcich zákazníkov. Avšak na to je v ideálnom prípade potrebné:

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol