zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Copywriting na optimalizáciu patrí

Weby mávajú na internete neraz tú smolu, že ich tam nikto nenájde. A to napríklad aj preto, že ich ani nehľadá, pretože o ich existencii nemusí mať ani tušenie. A každý, kto vie aspoň rámcovo o tom, čo to znamená, musí súhlasiť, že to rozhodne nie je ideálna situácia. Napríklad ani nie tak pre tých, ktorí nehľadajú určitý web a nájdu to požadované niekde inde, ale určite pre tých, ktorí podobné nenavštevované weby prevádzkujú na dosahovanie svojich zámerov.
A aby sa tí, ktorým sa nedostáva žiaduce návštevnosti, tohto problému nejako zbavili, je im potrebná optimalizácia pre internetové vyhľadávače, teda SEO. A v rámci tejto treba aj copywriting. Pretože okrem vytvorenia interných a spätných odkazov, oných internetových ukazovateľov smeru, okrem voľby kľúčových slov, reklamy a ďalších k vyššej návštevnosti vedúcich počinov sú tu aj texty značnou mierou ovplyvňujúce situáciu každého webu.


Proste záleží aj na tom, čo je na weboch napísané a ako, určite je žiaduce aj existencia PR článkov, ktoré môžu na optimalizovaný web upozorňovať a lákať. A z toho sa každý hneď ľahko dovtípi, že musí ísť o texty kvalitné. Pretože len tak niečo záujem ľudí nevzbudí. A ani na internetové vyhľadávače len tak nejakých pár riadkov nezapôsobia žiaducim spôsobom.


A ak si myslíte, že sa zaobídete bez pomoci copywriterov a potrebné články a ďalšie texty si napíšete sami? Prečo by nie? Pokojne tak urobte. Ale aby ste mali nádej na dosiahnutie žiaducich výsledkov, mali by ste o takýchto textoch vedieť aspoň nasledujúce:


Je pochopiteľne potrebné, aby tieto dokázali zaujať čitateľov. Čo je samozrejmý účel, na ktoré takéto dielka vznikajú. Avšak súčasne tu musí byť zaistená aj ideálna dĺžka a štruktúrovanosť takého článku, čo už berú do úvahy nielen čitatelia, ale aj internetové vyhľadávače. Pre ktoré je tu potom rovnako ako pre čitateľov žiaduce vložiť hneď do úvodnej časti a napríklad aj nielen tam žiaduce kľúčové slovo a tiež spätný odkaz/spätné odkazy, a to najlepšie v rôznych tvaroch. A taký text je potom treba umiestniť aj na optimálne miesto, vrátane sociálnych sietí. Aby bol tento nájde, prečítaný, využitý pre SEO a tým pádom došlo na to, čomu má slúžiť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol