zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Collabim

Tento internetový nástroj sa využíva nielen pri SEO optimalizácii, ale takisto pri ďalších činnostiach, ktoré sa týkajú internetového marketingu ako takého. Ide o súhrn čiastkových nástrojov, ktoré nielenže umožňujú realizovať SEO optimalizáciu na veľmi vysokej úrovni, ale tiež dokážu spracovávať analýzy a v prípade výsledkov tvoriť reporty.

Collabim poskytuje veľa zaujímavých funkcií, z ktorých najpoužívanejšou je nepretržité sledovanie pozícií vo výsledkoch vyhľadávania. Ďalším, rovnako využívaným nástrojom, je návrh kľúčových slov, čo je základ, bez akého sa celková SEO nezaobíde. Ďalšou významnou funkciou je hľadanie vhodných webov, ktoré by bolo možné využiť pri budovaní spätných odkazov. Od týchto základných nástrojov sa odvíja množstvo ďalších. Príkladom je možnosť sledovať kľúčové slová, na ktoré sa sústredí konkurencia, poprípade možnosť odhaliť celkom nové kľúčové slová, s ktorými by bolo vhodné pracovať do budúcna.

Za zmienku stojí takisto pôvod tohto uceleného SEO nástroja. Ide totiž o pôvodný český projekt, čo jeho hodnotu iba zvyšuje, najmä pokiaľ ide o českých užívateľov. Prekladom hesla Collabim je tak zloženina  z niekoľkých anglických slov: COLLABorate on Internet Marketing activities.

Collabim sa využíva k vyššej efektivite celej SEO optimalizácie, čo znamená hlavne zníženie námahy pri realizácii optimalizácie, ďalej zníženie finančnej náročnosti alebo zvýšenie kvality a urýchlenie všetkých čiastkových úloh v rámci optimalizácie.

Nástroj Collabim má základňu spokojných užívateľov, medzi ktorými sa nachádzajú ako veľké firmy zaoberajúce sa SEO optimalizáciou, tak aj konzultanti alebo odborníci na voľnej nohe. Pre všetky tieto zmienené osoby znamená Collabim zjednodušenie, no pritom skvalitnenie ich práce.

5/5 - (1 vote)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (1 vote)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol