zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Collabim prináša novinky

V prvom rade by sme si mali pripomenúť, o čo sa vôbec jedná. Collabim je práve jedným z vhodných internetových nástrojov, ktoré využijeme pri SEO, analýze a reportovaní. Mnohí ho môžu poznať aj pod českým projektom lbManager, avšak tento názov sa už nepoužíva. Collabim je skratkou, ktorá pochádza z vety COLLABorate on Internet Marketing activities. Tá ho celkom presne vystihuje a niet ani divu, že je to tak skvelý pomocník. Je k využitiu ako v platenej, tak neplatenej verzii.

Len samé výhody

Asi najznámejší bude medzi SEO konzultantmi, ktorí potrebujú predať tie najpresnejšie informácie svojim klientom, ohľadne analýzy a reportu, ako si vedú ich webové stránky. Stranou nezostávajú ani ďalšie internetové agentúry.

Čo všetko zvládne?

Novinky v roku 2021

Ako je vidieť, tak Collabim je skutočne veľkým pomocníkom, s ktorým sa dajú sledovať pozície stránok a to ako na Googli, tak v Zozname. Nevadí mu záplava stoviek kľúčových slov a statočne si poradí aj s longtailovými slovami. Dokáže zareagovať a poukázať na to, kde je problém.

  1. Meranie dostupnosti

V tomto roku bol spustený nový doplnok, ktorý sa zameriava na štatistiku merania dostupnosti. S ním pôjde všetko pomerne hladko a rýchlo. Behom chvíle budete vedieť, ako si váš web vedie a aká je jeho dostupnosť.

Grafy nie sú žiadnou novinkou, ale možnosť prekliknutia z rozložení pozícií KW na ich aktuálny prehľad, to už je iný level. Zobrazia sa prirodzene len tie frázy, ktoré budú zodpovedať vybranej sekcii grafu. Veľmi rýchly a v podstate jednoduchý krok.

Začiatkom júla 2021 Collabim konečne predstavil očakávaný konektor. Názov GDS získal veľmi jednoducho. Stačí ho totiž prepojiť s Google Data Štúdiom (GDS) a to iba jeden jediný krát. Čo sa stane? Od tejto chvíle budete mať trvale prepojené všetky konektory. Pre vás to znamená značnú úľavu, pretože nebude nutné ich prepájať každý zvlášť. A ako veľmi prínosný benefit získate predpripravené šablóny reportov, ktoré sú určené pre jednotlivé moduly Collabimu. A čo viac, dáta sa do nich ihneď prepíšu, teda zase úspora času.

Ako je vidno, tak na vavrínoch sa tu nespí a tieto zmeny sú len prínosné.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol