zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo znamená optimalizácia?

Vyhľadávate aspoň niekedy aspoň niečo na internete? Som si v podstate istý, že áno. Aspoň občas tu niečo potrebujete nájsť, a potom teda obvykle otvoríte niektorý z internetových vyhľadávačov, zadáte do neho to, čo vás zaujíma, a v nájdených odkazoch si potom už ľahšie dohľadáte to, o čo vám ide.

Neraz si práve takto nájdete nejakého predajcu tovaru či poskytovateľa nejakej služby. Lenže zamyslite sa nad tým, ako pri takomto hľadaní postupujete. Spomeňte si, ako dlhý zoznam relevantných odkazov vám vyhľadávače ponúkajú a akú malú časť z nich skutočne aspoň navštívite, než si zrejme iba na jednom jedinom vyberiete to svoje.

A čo všetky tie ostatné weby zo zoznamu nájdeného internetovými vyhľadávačmi? A čo tie, ktoré vám vyhľadávače napríklad dokonca ani nepredstavia? Tie majú skrátka smolu. A ich prevádzkovatelia takisto.

Lenže aj tí z podnikateľov, ktorí nie sú vo vyhľadávačoch na predných priečkach, chcú žiť, aj tí sa musia uživiť. A aby sa im to podarilo, musia vsadiť na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, ktorá ich posunie na pozície, kde ich každý objaví.

A čo taká optimalizácia znamená?

Ide tu hlavne o odstránenie nedostatkov, aké môže web mať. Žiadna internetová prezentácia nie je dokonalá, a sú tu aj nedostatky, ktorá činia web pre vyhľadávače neatraktívny. A to web sťahuje ku dnu, teda na koniec siahodlhého zoznamu.

Potom je tu aj linkbuilding, teda vytváranie spätných odkazov, čo z iných webov privedú na ten propagovaný nevyhnutnú návštevnosť. A nikto iný než špecialisti na SEO neposkytne majiteľovi webu také množstvo úplne dokonalých spätných odkazov, ktoré fungujú lepšie než nejaké amatérske pokusy.

Chýbať neraz nesmie ani copywriting, teda napísanie a publikácia dokonalých obsahových či propagačných textov. Pretože by tie nedokonalé mohli skôr odrádzať od návštevy webu, než aby mu prospievali.

A o propagácii a reklame snáď ani hovoriť netreba. To je samozrejmosť.

Keď sa takéto činnosti spoja v jeden celok, v SEO, je úspech webu na spadnutie. Čoho by sa inak neraz nikdy nedosiahlo.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol