zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo zmôže PPC?

PPC reklamu, teda reklamu platenú nielen za vyvesenie, ale jedine za dosiahnuté výsledky, už dnes využíva na internete kdekto. A pokiaľ je táto prevádzkovaná tak, ako je to žiaduce, dajú sa s jej pomocou dosahovať spoľahlivé a žiaduce výsledky, teda dajú sa s jej pomocou získať dostatočne potenciálni zákazníci. A to ju činí spolu s optimalizáciou pre internetové vyhľadávače zásadnou.

Zatiaľ čo SEO sa tu stará o to, aby bol optimalizovaný web dlhodobo čo najlepšie hodnotený internetovými vyhľadávačmi a objavoval sa tu na predných pozíciách medzi tým vyhľadaným, PPC reklama oslovuje priamo potenciálnych klientov, ktorí sú na web privedení. SEO tak dosahuje výsledky iba pozvoľna a postupne, zatiaľ čo vďaka PPC reklame sa dá získať aj výrazne vyššia návštevnosť už za veľmi krátku dobu.

Ale je nad slnko jasné, že mnohí z našincov nemajú, čo sa online reklamy týka, dostatočné skúsenosti. A preto sa neraz nedarí dosahovať vhodný pomer medzi optimalizáciou a PPC reklamou. A to znamená negatívny vplyv na to, čo sa dá s využitím internetovej ponuky dosiahnuť, web niekoho takéhoto neprináša vytúžený efekt. Čo sa však dá napraviť, a to aj vtedy, ak človek obetuje nejaký ten čas samoštúdiu.

PPC reklamu sa dá využívať aj vo vyhľadávačoch, akými sú Seznam (Zoznam) či Google, aj na sociálnych sieťach typu LinkedIn, Facebook či Instagram. Pričom v prvom prípade prichádza k oslovovaniu tých, čo hľadajú určité kľúčové slová, zatiaľ čo v prípade druhom ide priamo o oslovenie konkrétnych užívateľov podľa zadaných parametrov. A táto reklama je veľmi efektívnym nástrojom, ktorý príde vhod vždy, predovšetkým potom v komplikovaných dobách, akou je naša horúca súčasnosť.

Iste, je skutočnosťou, že sa za takúto reklamu musí platiť, ale vzhľadom k tomu, že sa u nej platí len za dosiahnuté výsledky, je táto veľmi efektívne predkladaná publiku, a preto zaujíma vo vyhľadávačoch tie najprednejšie a ľahko objaviteľné miesta. A ten, kto ju využije, najskôr dosiahne svojich cieľov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol