zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo všetko obnáša SEO?

Keď niekto chce, aby si jeho webe všimol na internete dostatok žiaducich užívateľov, nesmie podceniť význam internetových vyhľadávačov. A to či už ide o Google, Yahoo, Bing, Yandex, Baidu, Zoznam, YouTube, Facebook, Amazon alebo niektorý z iných, menej významných nástrojov tohto druhu. Musí urobiť všetko pre to, aby sa jeho web takým žiaducim vyhľadávačom ‚zapáčil‘, pretože bez toho by sa odkaz naň v týchto vyhľadávačoch neobjavoval na optimálnych pozíciách a nebol by tak zrejme objavený tými, ktorým je určený. A preto je tak významnou optimalizácia pre internetové vyhľadávače, ktoré weby dokáže zdokonaliť tak, ako to vyhľadávače vyžadujú.
Pri takejto optimalizácii je nutné zamerať sa na on-page a off-page faktory, teda ako na to, čo sa nachádza priamo na dotyčnom webe, tak aj na to, čo je mimo neho, ale čo ho taktiež ovplyvňuje. A je potrebné sa zameriavať aj na technickú, aj na lokálnu optimalizáciu rovnako ako na užívateľské signály.
Čo sa týka on-page záležitostí, je zásadná hlavne správna voľba kľúčových slov a ich umiestnenie v texte, a ďalej správne využitie nadpisov, relevancia a komplexnosť témy a grafický obsah webu.
Medzi off-page faktory si potom môžeme zaradiť dajme tomu externé spätné odkazy aj interné odkazy, záležitosti PR a silu brandu.
K technickým záležitostiam, ktoré sú významné, patrí napríklad SSL certifikát, rýchlosť načítania stránok, architektúra a prístupnosť webu, štruktúrovanie dát a optimalizácia priechodu crawlera webom, medzi užívateľské signály patrí dajme tomu doba strávená užívateľmi na jednotlivých stránkach a lokálne SEO sa nezaobíde bez udržiavaného Google. My Business profilu, užívateľských recenzií alebo citácií a zmienok brandu v spojení s adresou.
Celkovo sa hovorí o viac ako dvoch stovkách faktorov, ktoré môžu ovplyvňovať pozíciu jednotlivých webov v internetových vyhľadávačoch a ktoré sa v priebehu doby aktualizujú a tiež pribúdajú, hoci to prevádzkovatelia vyhľadávačov často oficiálne nepriznajú. A ak chce mať niekto úspešný web, mal by zvládnuť úpravy aspoň toho najdôležitejšieho, čo rozhodovanie vyhľadávačov ovplyvňuje. Pretože bez toho sa vzostup konať nebude.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol