zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo vám privedie návštevníkov?

Predstavte si situáciu z reálneho života. Človek stojí uprostred veľkého a jemu celkom neznámeho sveta, v ktorom sa nevyzná, a skôr či neskôr pocíti nejakú potrebu, ktorú by mal uspokojiť. A nemusí ísť zďaleka len o potrebu takzvane malú či veľkú, môže ísť prakticky o čokoľvek, čo potrebuje a čo práve nemá.

Takýto človek to musí v tom neznámom svete zohnať a nájsť, aby sa cítil uspokojený. A tak začne blúdiť po neznámych uliciach a rozhliadať sa po nápisoch nad obchodmi, informačných ceduliach, billboardoch a podobných informačných zdrojoch. A nakoniec to, čo hľadá, snáď nájde. Niekedy ľahšie, inokedy komplikovane, niekedy aj čírou náhodou. Ale nájde to najlepšie, alebo sa napríklad uspokojí v prvej prevádzke, ktoré sa mu pripletie len tak do cesty? Nenašlo by sa pre neho niekde niečo lepšie? Kto vie?

Jedno je pre niekoho takéhoto prakticky isté. Ak sa chce dotyčný dostať tam, kam sa dostať potrebuje, prichádzajú vhod akékoľvek ukazovatele smeru alebo ktokoľvek, kto mu poradí tú správnu cestu. To dotyčnému snáď uľahčí hľadanie a uspokojenie jeho potrieb a niekedy ho to aj vyslovene ochráni pred nezdarom.

A na internete to funguje podobne. Aj to je také „megapole“, kde sa niekto len tak ľahko nezorientuje a nenachádza ľahko cesto k tomu, čo hľadá. A aby sa dotyčný nakoniec stretol so svojim cieľom, potrebuje spätné odkazy, ktoré mu ukážu cestu k tomu, čo hľadá. A ten, kto chce byť takýmto internetovým užívateľom nájdený, teda musí vsádzať na linkbuilding. Ktorý mu zaistí vytváranie ideálnych spätných odkazov umiestnených na relevantných miestach, tam, odkiaľ je najskôr možné zaujímajúcich sa užívateľov priviesť.

Čo je iba jedna z funkcií podobných spätných odkazov. Tie totiž nielen privádzajú užívateľov z iných webov, ale v prípade ideálneho umiestnenia tiež zvyšujú dôveryhodnosť webu, na ktorý smerujú, a prospievajú tak pri optimalizácii pre internetové vyhľadávače. A v prípade nekvalitných odkazov môžu predstavovať pre zmenu riziko penalizácie.

A tak je vhodné zveriť sa do rúk odborníkov na linkbuilding. Aby prevádzkovateľa webu v tom megapoli menom internet  užívatelia našli.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol