zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo ukazuje na internete smer?

Keby majiteľ nejakého webu videl, ako vyzerá návštevnosť na internete, možno by sa aj pohrýzal od zlosti. To keď by videl, akí ľudia zavítajú možno aj na všetky cudzie weby v okolí toho jeho, len práve jeho ponuku nechávajú nepovšimnutú. Bolo by to k zlosti, a to celkom pochopiteľne, pretože na takejto návštevnosti závisí vlastne všetko, čo sa takéhoto webu a jeho fungovania týka. Tam, kde nie sú zákazníci, nie je ani možnosť niečo propagovať, tam sa nedajú uzatvárať obchody a zarobiť, proste nič. Web, čo zostáva stranou akéhokoľvek záujmu, je odsúdený k nezdaru.

Kiež by sa tak vo vyššie spomenutom prípade majitelia ostatných webov zľutovali nad našim úbožiakom a povedali svojim hosťom, nech nakuknú aj k nemu! Kiež by niektorí z tých, čo navštevujú iné ponuky, nejakou zhodou okolností zavítali aj sem!

A ono to vlastne nie je žiadna utópia. Skutočne sa to dá dosiahnuť. Lenže majitelia iných webov pochopiteľne nezačnú posielať osobne svojich hosťov inam, predovšetkým ak pri nejakom nenavštevovanom cudzom webe ani nevedia, kam a prečo.

S majiteľmi takýchto dosť veľa navštevovaných webov sa totiž v niektorých prípadoch dá dohodnúť. Títo môžu byť ochotní k umiestneniu spätného odkazu, smerujúceho na iný web, na vlastnom webe. Zvyčajne sa to robí pochopiteľne za určitých obojstranne výhodných podmienok, ale dá sa to dosiahnuť.

Človek sa môže dohodnúť s niekým iným na tom, že si na jeho web umiestni vlastný odkaz, s tým, že mu za to dajme tomu zaplatí. Ale nemusí ísť len o peniaze, možná je pochopiteľne aj vzájomná výmena takýchto odkazov aj iná dohoda. To podľa okolností.

A keď je takýto odkaz umiestnený na dostatočne navštevovaný web, niekoho iste zláka k tomu, aby sa nechal presmerovať. A keď je niekto takto presmerovaný na web obsahovo blízky tomu, z ktorého prichádza, a keď je tu dosť zaujímavá ponuka, môže to priniesť efekt. A to nielen efekt bezprostredný. Pretože táto tvorba spätných odkazov, cudzím slovom linkbuilding, ovplyvňuje aj optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. A tá potom takisto poskytuje v otázke návštevnosti cenné služby.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol