zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo sa skrýva za linkubildingom?

Možno ste už počuli o linkbuildingu. Ale možno ste o ňom doteraz nepočuli všetko. Napríklad aj iba preto, že sa svet vyvíja a ani v záležitostiach optimalizácie pre internetové vyhľadávače, a teda aj linkbuildingu, tomu nie je inak.

A preto teda napríklad aj čisto preventívne prispejem na tomto mieste so svojou trochou do mlyna.

Linkbuilding je vhodné využívať v zásade z nasledujúcich dôvodov:

  1. Externé odkazy privádzajú na web, na ktorý smerujú, nových užívateľov. A užívateľov, respektíve potenciálnych zákazníkov, nie je snáď nikdy dosť. Čím viac ich je, tým lepšie sa dosahuje efekt, aký má určitý web mať. Aj keď to neplatí univerzálne.
  2. Pokiaľ na web smerujú odkazy umiestnené na dôveryhodných weboch, vzbudzuje to tiež dôveru tohto webu samotného. Takéto dôveryhodné odkazy sú potom neoceniteľné, oveľa podstatnejšie než odkazy na weboch netešiacich sa práve najlepšej povesti.
  3. Kvalitné spätné odkazy, najmä tie interné, pomáhajú webu s jeho indexáciou vo vyhľadávači Google. A hodnotenie webu ako relevantného tu zohráva významnú úlohu.
  4. Umiestnením odkazov do textov popisujúcich určité ponuky, napríklad produkty či služby, sa dá dosiahnuť zvýšenie konverzie, a to napríklad aj skutočne citeľné.
  5. A zabudnúť nesmieme ani na to, že odkazy smerujúce na web a umiestnené na prezentáciách rôznych firiem, médií aj jednotlivcov predstavujú dôležitú súčasť brandingu.

Je teda nesporné, že spätné odkazy zmysel majú a linkuilding teda nie je vhodné podceňovať. A čo je pri budovaní spätných odkazov zásadné? Je dôležitejšia kvalita alebo kvantita?

V podstate sa dá povedať, že oboje. Je potrebné mať dosť odkazov, pretože bez nich klesá počet tých, kto ich nájdu, využijú a teda skončia na podporovanom webe, ale súčasne je nevyhnutná aj ich kvalita, pretože odkaz, ktorý nikoho nezaujme, nikoho neprivedie a je teda vo svojej podstate zbytočný. A to už ani nevraviac o tom, že Google vie odhaliť napríklad aj podvodné počínanie v oblasti spätných odkazov, a to sa môže vypomstiť.

A tak sa určite vyplatí prenechať to radšej profesionálom.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol