zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo robia spätné odkazy?

Spätné odkazy určite poznáte, ak sa aspoň niekedy vyskytujete v sieti zvanej internet. A pokiaľ sa domnievate, že nepoznáte, tak jedine preto, že neviete konkrétne, o čo ide. Na tieto odkazy totiž môžeme naraziť pomaly na každom kroku, ktoré na internete urobíme. Otvoríme si dajme tomu nejaký web a určite pri jeho prehliadaní nájdeme niečo, čo nás vyzýva, aby sme na to klikli a vďaka tomu sa ocitli na nejakom inom webe. A práve to je spätný odkaz.

Odkazy sú užitočné pre ľudí, ktorí na internete niečo hľadajú. Títo nemusia zložito hľadať rôzne weby, len aby z iných zistili to, čo im na tom práve prehliadanom chýba. Stačí predsa len kliknúť a iný prinajmenšom zdanlivo zaujímavý web je tu razom otvorený.

A nemenej významnú úlohu zohrávajú tiež spätné odkazy pre majiteľov a prevádzkovateľov webov, pre tých, čo tu niečo ponúkajú a potrebujú k realizácii svojich zámerov publikum, teda dostatočne početnú návštevnosť.

Taký dajme tomu podnikateľ si vytvorí svoj web, na ktorom publikuje svoje ponuky, a potom v snahe nájsť dostatok zákazníkov rozmiestňuje odkazy, ktoré mu privedú ďalších hosťov, na weby iné.

Lenže ono to nie je zas také jednoduché, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Iní majitelia webov totiž nie vždy dajú k umiestneniu cudzieho odkazu na svoj web súhlas, a keď už súhlasia, tak všeobecne len za finančnú či inú protislužbu.

A ani tým nie sú potenciálne komplikácie strán spätných odkazov vyčerpané. Je totiž potrebné zaoberať sa aj otázkou, nakoľko ktorý odkaz kde zaberie. Pretože nie je každé umiestnenie rovnako vhodné.

Najlepšie to má ten, kto dostane svoje odkazy na kvalitné pravidelne aktualizované a dôveryhodné webové stránky, ktoré sú navyše podobného zamerania. Navrch potom ďaleko viac než ostatné varianty zabodujú odkazy vnorené do unikátneho obsahu, odkazy umiestnené na danej stránke čo najvyššie a obsahujúce relevantný anchor text. Rovnako tak majú najväčšiu váhu pri optimalizácii pre internetové vyhľadávače tiež odkazy uverejnené na unikátnych doménach, odkazy externé. Tými sa zaboduje oveľa viac než nejakými odkazmi rovnajúcimi sa spamu.

A že je to celkom veda? Áno, je. Ale máme u nás predsa aj profesionálov v oblasti SEO, ktorí vám s tým radi pomôžu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol