zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo presne kedy optimalizovať?

Pokiaľ sa webu nedarí tak, ako by sa mu dariť malo, bývajú na vine jeho určité nedostatky. Niečo tu jednoducho nie je také, aké by to malo byť, a keď potom zistí nejakú takú nedokonalosť internetové vyhľadávače, reagujú na to tým, že takémuto webu poskytnú medzi ostatnými verejnosti ponúkanými odkazmi horšiu pozíciu. Napríklad aj takú, ktorá nedáva nádej na to, že by sa k takémuto webu vôbec niekto z radov internetovej verejnosti prepracoval. Čo samozrejme znižuje návštevnosť a škodí prevádzkovateľovi takého webu, ktorý by sa tým mal živiť, ale často sa už jednoducho neuživí.

Keď sa potom má stať takýto web úspešným, musia sa pochopiteľne jeho nedostatky odstrániť. Musí sa dosiahnuť to, aby bol onen web z pohľadu internetových vyhľadávačov a ich kritérií čo najdokonalejší. Teda musí sa tu vykonať optimalizácia pre internetové vyhľadávače.

Avšak je pochopiteľné, že na žiadnom webe nie je všetko iba zlé. A preto je potrebné nájsť jeho nedostatky, aby sa potom v rámci optimalizácie napravilo to, čo škodí, a to pozitívne zostalo nedotknuté a nestrácal sa s tým čas. A tak je nutná aj SEO analýza.

Je teda potrebné preveriť zásadné on-page a off-page faktory a na týchto si ujasniť, čo treba upraviť, vylepšiť, ubrať alebo doplniť, aby to bolo pre vyhľadávače čo najdokonalejšie. Musí sa teda preveriť technické parametre webu ako takého, stranou záujmu nesmie zostať ani obsah dotyčného webu, jeho štruktúra, kľúčové slová, popisky, titulky a nadpisy. Treba overiť rýchlosť načítania takého webu, zabudnúť nemožno ani zdrojový kód, mapu stránok a ich prístupnosť pre internetové vyhľadávače, prispôsobenie takej prezentácie podmienkam mobilných zariadení, svoju rolu zohrávajú aj odkazy a indexácia, obrázky a podobne.

Z čoho si možno odvodiť, že nie je analyzovanie webov predchádzajúce efektívnej optimalizácii pre internetové vyhľadávače žiadna sranda. A je teda vhodné nechať to na profesionáloch. Ktorí web dokážu zanalyzovať a následne aj zdokonaliť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol