zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo obnáša copywriting?

Pokiaľ ide o copywriting, je tento obvykle charakterizovaný ako tvorba marketingových textov slúžiacich na zvýšenie predaja kadejakých výrobkov či služieb na internete. Avšak nemusí sa týkať iba internetu, môže ísť o písanie na zákazku pre kohokoľvek iného. A môže ísť ako o články pre rôzne médiá, tak aj o reklamné texty, propagačné e-maily, posty na sociálne siete atď. Avšak nech už ide o články určené na akýkoľvek účel, musí ísť o výtvory kvalitné, spĺňajúce svoje poslanie. A preto nejde len o vytváranie nejakého toho textu, za copywritingom sa toho skrýva oveľa viac. A čo predovšetkým?
Kým sa autor zvaný copywriter do tvorby takého textu pustí, prichádzajú k slovu v prvom rade rešerše danej problematiky. Copywriter nepíše o niečom, čomu nerozumie, pretože tak by rozhodne dokonalý text nevznikol. Je potrebné mať nevyhnutné informácie a je tiež potrebné pochopiť, na aký účel má vytvorený text slúžiť. Je teda potrebné poznať aj toho, komu bude text slúžiť, ako aj tých, ktorým je určený, ktorý má zaujať a ovplyvniť.
Potom je ale potrebné vziať do úvahy aj to, kde má byť tento text využitý. Pokiaľ má byť totiž tento vytvorený pre internet, treba tu tiež akceptovať požiadavky optimalizácie pre internetové vyhľadávače. Teda je potrebné vhodne použiť žiaduce kľúčové slová, podľa ktorých hodnotia také texty internetové vyhľadávače. Čo nie je na internete nevyhnutné len pri e-mailingu či postoch na sociálne siete.
Vytvorené texty musia byť dokonalé v otázkach terminológie a odbornosti, musia obsahovať vhodný počet kľúčových slov a byť zaujímavé a problémy čitateľov riešiace. A to znamená, že toho musí copywriter veľa vedieť. Musí nielen písať bez chýb, ale musí poznať aj zákazníkov, ktorým je text určený, musí byť schopný vysvetliť zrozumiteľne podstatu zadanej problematiky čitateľnou formou, správne text štruktúrovať a zvládať ako prácu s kľúčovými slovami, tak aj s nadpismi a meta description. Musí chápať problematiku SEO, cudzie mu nesmie byť ani UX, ani grafika, ani rôzne redakčné systémy.
Takže iste uznáte, že to nie je práve med. A že tu nikto nedostáva peniaze len za to, že rýchlo niečo naťuká na počítači.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol