zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo nezabudnúť na weboch?

Weby, na ktorých sa ponúkajú najrôznejšie obchodné transakcie, sú vlastne aj osobitými obchodmi. A preto aj pre nich platí, že by tam mal určite chodiť dostatok zákazníkov a že tam títo nie vždy chodia sami od seba. A keď k niektorému internetovému podnikateľovi davy solventných zákazníkov nemieria, treba ich k tomu prinútiť. A to znamená, že sa títo musia ponúkať v duchu starého známeho ‚chytrému napoveda a hlúpeho postrč‘ a musia na takomto webe pri návšteve nájsť to, čo zaujme a prinúti k uzavretiu nejakej tej obchodnej transakcie.
A tak sa sem dajú ľudia ‚naháňať‘ napríklad pomocou e-mailingovej kampane. Ktorá je dlhodobo ekonomicky výhodnou stratégiou, ktorá pri pomerne malých nákladoch prináša žiaduci zisk. Avšak ak majú rozosielané reklamné e-maily zaujať ich adresátov, nemôžu byť len tak hocijaké, pretože väčšinu z nich ľudia nikdy ani neotvoria a nedozvedia sa o ponuke vo vnútri. A tak sa treba starať o to, aby rozosielané e-maily zaujali aj predmetom správy, aj svojim obsahom, čo je motiváciou k tomu, aby si ich ľudia prečítali. A snáď nielen prečítali. Je teda vhodné uviesť v predmete e-mailu niečo, čo vyvolá zvedavosť, a ďalšie informácie uvádzať najlepšie stručne a výstižne, aby to nikto nevnímal ako stratu času. Potom by tu určite nemala chýbať ani nejaká tá výzva na určitú žiaducu akciu, obsah by nemal postrádať ani obrázky, a hlavne by mali byť také e-maily optimalizované aj pre mobilné zariadenia.
A keď už sa ľudia nechajú e-mailingom zlákať na návštevu webu, čo by mali nájsť? Ponuku jasnú, zrozumiteľnú, motivujúcu k nakupovaniu, jasne kontrastne farebnú, poskytujúcu určitú hodnotu. A nielen to. Sú tu žiaduce aj vhodne dlhé titulky, motivujúce k prečítaniu toho, čo po nich nasleduje, aj vyobrazenia umiestňované aj do reklám a textov na sociálnych sieťach, slúžiacich na propagáciu a majúci ideálnu veľkosť, kvalitu rozlíšenia a alt tagy.
Jednoducho treba urobiť všetko, len aby sa zákazníci prilákali. Pretože bez nich by to v podnikaní, vrátane toho internetového, nešlo.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol