zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo nepodceniť v internetovej reklame?

Spísať si nejaký inzerát pre reklamnú kampaň na internete nie je zdanlivo vôbec zložité. Veď čo je na tom, proste napísať napríklad aj niekoľko málo vetičiek?

Lenže ono to predsa len zas tak prosté nie je. Aj tu je totiž potrebné dodržiavať zásady, čo sa s touto problematikou spájajú, ak sa má dosiahnuť žiaduci efekt.

V prvom rade je určite nevyhnutné zoznámiť sa s tým, čo sa má takouto reklamou propagovať. A je potrebné mať dokonalé povedomie nie len o tom, čo sa tu ponúka, ale aj o tom, čo v podobnom obore poskytuje konkurencia a kto má byť tými žiaducimi zákazníkmi. Pretože je potrebné vytvoriť ponuku, čo je kvalitná a zároveň aj odlišná od iných podobných ponúk a ktorá vyhovuje hľadaným internetovým užívateľom, ktorí takto majú byť oslovení. Každému potenciálnemu zákazníkovi by tu malo byť okrem oznámení dôležitých parametrov tiež vysvetlené, prečo urobí dobre, keď zvolí práve túto ponuku, aké mu to prinesie výhody. A v tom by sa mala táto ponuka určite líšiť od ponúk konkurencie.

Tiež je tu nevyhnutne potrebné vedieť, čo potenciálni dokonalí zákazníci požadujú, čo je pre nich u konkrétnej ponuky dôležité a prečo sa pre jej kúpu vôbec rozhodujú. A preto je určite potrebné sa zamerať aj na zistenie toho, čo si klienti a potenciálni klienti želajú. K čomu nie je neraz nevyhnutné verejnosť priamo vyspovedať,  dajú sa využiť aj názory ľudí na podobné ponuky u konkurencie.

V takomto inzeráte by sa potom malo objaviť v titulku aj kľúčové slovo, pretože to vytvára väčší pocit vierohodnosti takéhoto inzerátu a má to súčasne aj pozitívny vplyv na QualityStore v Google, čo ovplyvňuje tiež cenu preklikov, nemala by tu chýbať zmienka o tom, čo je na propagovanej ponuke výhodné, mala by tu byť aj nejaká výzva k akcii a napríklad aj niektorá z lukratívnych cien.

A určite je dôležité, aby bola takáto reklama responzívna, teda aby sa veľkostne menila podľa použitého reklamného média, aby sa vošla do akéhokoľvek reklamného priestoru, mobilného zariadenia alebo počítača.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol