zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo na webe nesmie chýbať?

Ak sa bavíme o SEO marketingu, potom je nesporné, že tento musí byť čo najdokonalejší, aby sa dosiahlo priazne vyhľadávačov a následne aj internetovej verejnosti. A to znamená napríklad aj potrebu dokonalých textov, ktoré sú na danom webe využívané.
Je samozrejmosťou, že ak majú byť také texty prínosné, je potrebné, aby tieto boli originálne, neskopírované odinakiaľ. Pravidlom by tu malo byť, že by každá stránka takéhoto webu mala obsahovať prinajmenšom jednu normostranu textu. A to nielen textu ako takého, ale výhradne nejakého prínosného oznámenia, ideálne štruktúrovaného a obsahujúceho kľúčové slová ako v nadpisoch, tak aj v titulkoch a popisoch. Avšak takými kľúčovými slovami by sa to tu určite nemalo iba hemžiť, taký text by mal pôsobiť úplne prirodzene, a nie ako balast iba obklopujúce kľúčové slová.
Ďalej je určite rozumné zverejniť tu skôr jeden dlhší a podrobnejší text než viac krátkych textov spomínajúcich viac-menej jednu a tú istú tému.
Do takýchto textov by mal byť vždy zakomponovaný aspoň jeden odkaz smerujúci na inú stránku toho istého webu, avšak tento by tu nemal byť vložený opakovane. Takéto vnútorné odkazovanie totiž pochopiteľne udrží návštevníkov na webe dlhšie a zvýši nádej na to, že sa dosiahne konverzia. A určite by sa tu nemalo odkazovať vždy len na úvodnú stránku webu, ale aj na iné podstránky.
Kľúčové slová by tu nesporne mali zodpovedať cieľu, ktorý bol takémuto webu vytýčený, nemalo by ísť o príliš všeobecné pojmy.
V textoch by sa mali tučne zvýrazňovať iba kľúčové slová alebo inak dôležité pojmy a frázy. Na každej stránke by sa potom nemalo vyskytovať iba jediné kľúčové slovo, mali by sa tu využívať aj jeho synonymá a long-tailové varianty.
A ani pri rýdzo komerčných weboch by sa nemali ich prevádzkovatelia obmedzovať iba na čisto komerčný obsah. Aj tu prospejú aj optimalizované informatívne články napríklad v blogu, ktoré v SEO taktiež preukážu dobrú službu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol