zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo je to SEO optimalizácia?

Moderná doba dala vzniknúť nespočetne veľa rôznym webovým stránkam. Tieto stránky si môžu vzájomne konkurovať, čo je príklad internetových obchodov, a preto je dôležité zaistiť, aby bolo možné pomocou vyhľadávača a určitého kľúčového slova nájsť danú webovú stránku ľahko a rýchlo. Existujú pritom dve cesty, ako dosiahnuť lepšie pozície pri vyhľadávaní- platené pozície a prirodzene získané predné pozície.

Najčastejším ukazovateľom toho, že konkrétna webová stránka je dobre nastavená a dá sa ľahko vyhľadať, je jedna z prvých pozícií pri zadaní konkrétneho kľúčového slova do vyhľadávača a zobrazenie výsledku tohto vyhľadania. Práve pri niekoľkých prvých pozíciách je šanca o vzbudenie záujmu potenciálneho návštevníka maximálna, z čoho vyplýva tiež šanca na návštevu konkrétnej webovej stránky a napríklad aj uskutočnenia konverzie návštevníka v podobe registrácie alebo nákupu tovaru.

Disciplína, ktorá sa zaoberá úpravou webu do podoby, ktorá je pre vyhľadávače najideálnejšia, sa nazýva SEO optimalizácia. SEO znamená v preklade optimalizácia pre vyhľadávače a ide o skratku z anglického pojmu Search Engine Optimization.

Ako vylepšiť pozície a kto vám s tým môže pomôcť?

Teraz už v skrate viete, čo je to SEO optimalizácia a prečo mať o túto disciplínu záujem. Celkom iste však neviete, ako si poradiť s realizáciou tejto optimalizácie. Odpoveďou môže byť svojpomocné riešenie v podobe študovania elektronických knižiek, návštevy odborných kurzov alebo napríklad inštruktážne videá, avšak ako efektívnejšie sa stále častejšie javia profesionálne SEO od zavedenej firmy. Určite sa pýtate, prečo? Je pochopenie problematiky tak náročné, alebo v tom spočíva iný problém?

Nuž, je nutné si uvedomiť, že k perfektnému pochopeniu toho, čo je SEO optimalizáciačo zahrňuje SEO optimalizácia webu, vám nebude stačiť jedno odpoludnie. Pre kompletné pochopenie tejto problematiky je nutné nielen dlhodobé študovanie, ale takisto ponorenie sa do problematiky riešením reálnych problémov. Práve preto je oveľa efektívnejšie obrátiť sa už od základov na špecialistov.

Propagáciu na internete je dobré nezanedbávať

Ten, kto sa zaoberá online marketingom, by vám mohol dosvedčiť, že sa na internete pohybuje stále väčšie percento ľudí, a to aj starších ročníkov. S tým vznikajú stále väčšie požiadavky na kvalitu optimalizácie webových stránok, a to nielen z hľadiska vyhľadávačov. Webové stránky pritom musia byť nielen správne nastavené, aby ich bolo možné jednoducho vyhľadať, ale tiež musia vyzerať príťažlivo a byť stopercentne funkčné. Z tohto vyplýva aj kategória SEO marketing, pri ktorom je nutné rozlíšiť, kedy je efektívne zaoberať sa optimalizáciou pre vyhľadávače a kedy je vhodné vylepšiť pozície prostredníctvom platenej reklamy, takzvanej PPC.

Riešením je odborná spolupráca

Prečo sa zaoberať tým, čo je SEO, ak máte k dispozícii veľa rôznych firiem, na ktoré sa môžete s požiadavkou vylepšenia pozície obrátiť? Skúsiť môžete napríklad spoluprácu s firmou SEOlight s.r.o, ktorá dokáže stránky nielen perfektne optimalizovať, ale tiež môžete so skúsenými SEO konzultantmi prediskutovať, či by nebolo vhodnejšie urobiť web atraktívnejším aj skrz platené reklamy.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol