zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo je to internet marketing?

Internet marketing je sám o sebe ľahko vysvetliteľný pojem. Jedná sa o súhrn všetkých marketingových aktivít, ktoré sú prevádzkované na internete. Je to jasné ako facka. Avšak pokiaľ sa do tejto problematiky ponorím hlbšie, zas až tak jednoduché to tiež nie je. Pretože sa pod tento pojem dá zahrnúť kdečo.

Patrí sem napríklad súbor rôznych internetových nástrojov, ktoré sa navzájom podporujú a tým dosahujú synergický efekt. K ním patrí napríklad

Do oblasti internet marketingu patria ale aj technológie, ktoré sú nevyhnutné, ako

A ani povedomie o tomto všetkom ešte nikomu nezaručuje zdar v tomto marketingovom obore. Pretože už dávny filozof tvrdil, že nie je možné dvakrát vstúpiť do tej istej rieky, a pre internet to platí obzvlášť. Ten prináša neustále nové technológie či trendy v grafike, menia sa aktivity konkurentov aj chovanie užívateľov.

A len taká marketingová koncepcia, ktorá s tým počíta a adekvátne na to reaguje, má nádej na úspech. Avšak ak táto prináša úspech, je viac než dôležitá. Pretože potom je táto často jedným z najúčinnejších nástrojov podpory predaja. A to je významná vec.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol