zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo je to affiliate marketing?

     Je možné, že vám tieto slová vôbec nič nehovoria. Alebo vám hovoria iba to, že ide o niečo, čomu ani trochu nerozumiete. A verte mi, že ak je tomu tak, je to jedine k vašej škode. Pretože by práve toto nemalo nikomu z podnikateľov, ponúkajúcich svoj tovar alebo služby, chýbať. Je to jedna z vecí, čo je vlastne priamo ideálna. Pre zadávateľov.

   Affiliate marketing je totiž označenie pre všetky marketingové aktivity, u ktorých je ich prevádzkovateľ odmeňovaný výlučne v podobe percent z predaja dotyčných výrobkov či služieb. Ten, kto ponúka reklamný priestor, tak nezískava peniaze za nič, za obyčajné zverejnenie reklamy, prípadne za počet kliknutí na ňu, ale výlučne za skutočne zrealizované obchodné transakcie.

   Takýto poskytovateľ reklamy obvykle získava desať až tridsať percent z uzavreného obchodu. Čo nie je málo, avšak pre zadávateľa reklamy sa jedná o vec skutočne prospešnú a zaujímavú. Pretože neplatí za obyčajnú nádej, ale výlučne za istotu, nemôže na takejto reklame prerobiť. A zarobí na tom dvojnásobok, pretože je prevádzkovateľ podobnej reklamy tlačený k tomu, aby jeho činnosť mala výsledky, aby nemierila zbytočne na niekoho, kto o to nemá záujem, ale výlučne na tých, ktorí sú ochotní uzavrieť obchod.

   Takáto reklama obvykle pôsobí v kontexte s obsahom webu, na ktorom sa nachádza, nie je preto pre návštevníka obťažujúca, ba môže byť aj prínosná. A to sa cení.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol