zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo je SEO

Prezentácia na internete je v dnešnej dobe úplnou samozrejmosťou. Snáď každá novo začínajúca firma sa snaží nejakým spôsobom preraziť a to nie klasickými reklamami, ale tiež práve na internete. Túžba po veľkom vplyve v prostredí internetu je daná tým, že neustále pribúda užívateľov, ktorí internet ovládajú a využívajú, čím sa stáva z internetu úplne perfektný nástroj k propagácii a reklame.

Táto skutočnosť dala vzniknúť celkom novému úkonu, ktorý je označovaný ako optimalizácia pre vyhľadávače a tiež pod skratkou SEO (Search Engine Optimalization). Čo je SEO a akým spôsobom môže pomôcť práve Vašim účelom?

Súhrn chytrých úprav, ktoré pomôžu zvýšiť návštevnosť

SEO optimalizácia je v podstate komplexná úprava webu či webovej stránky, kedy sú jednotlivé úkony zamerané na to, aby vyhľadávací nástroj (napríklad od spoločnosti Google), mohol daný web jednoducho nájsť a to pri zadaní konkrétneho kľúčového slova. Príkladom môže byť začínajúci internetový obchod s elektronikou, ktorý by mal i na slovenskom trhu naozaj silnú konkurenciu. Pri zadaní určitého kľúčového slova do fulltextového vyhľadávača sa teda stane to, že odkaz na daný internetový obchod na niekoľkých prvých stránkach výsledkov vôbec nenájdete. Práve SEO sa snaží o to, aby pozícia po zadaní kľúčového slova bola čo najatraktívnejšia a ideálne teda prvá v celom rade odkazov na rôzne weby.

Aké nástroje sú pri SEO optimalizácii používané?

K dosiahnutiu zlepšenia pozícií a tým väčšej viditeľnosti celého webu sa využívajú dve základné skupiny úkonov:
On-page faktory = ide o úkony, ktoré sa vykonávajú v rámci samotného webu, najčastejšie ide úprava štruktúry, prípadne tiež designu
Off-page faktory = v najväčšej miere ide o takzvaný linkbuilding, ktorý má za úlohu priviesť na stránky návštevníkov z cudzích webových stránok čo je realizované písaním PR článkov a vkladaním odkazov do kľúčového slova

Hoci cieľ optimalizácie pre vyhľadávače je jednoduchý a jasný, jeho dosiahnutie je lepšie zveriť do rúk špecialistov. Zlepšenie pozícií totiž vyžaduje nielen odborné znalosti, ale tiež skúsenosti, ktorými málokto oplýva.

Profesionálna SEO správa pre všetkých

Pokiaľ by ste ocenili vylepšenie pozícií pri zadaní niektorých kľúčových slov, potom by ste mali kontaktovať skúsených odborníkov. Čo môžete získať v rámci SEO optimalizácie?

1. Kompletná SEO správa – Pre daný mesačný rozpočet budú realizované všetky potrebné kroky, ktoré umožnia dosiahnuť maximálne efektívne pozície pri vyhľadávaní. Tieto služby zahrnujú počiatočnú analýzu, návrh kľúčových slov, návrh a prevedenie úprav a ďalej pravidelnú tvorbu spätných odkazov (linkbuilding).
2. Nastavenie PPC reklám – V rámci prezentácie na internete nie je od veci realizovať i kvalitné reklamy, ktoré môžu mať mnoho podôb. Spolu so SEO optimalizáciou je možné využiť i vytvorenie a správu efektívnych PPC reklám.
3. Copywriting – Ak potrebujete napísať zmysluplný článok, napríklad reklamného charakteru, môžete využiť služieb takzvaných copywriterov, kteří sa postarajú o spracovanie akejkoľvek témy.
4. Tvorba webu – Tvoriť web s ohľadom na SEO je vhodné už v základoch. Nie je teda lepšie rozhodnutie, než využiť služby tých, ktorí sa v prostredí internetu pohybujú každý deň a preto vedia čo je treba.

Spolupráca s firmou, ktorá má bohaté skúsenosti naprieč rôznymi úzko spätými odbormi je skrátka výhodná.

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.7/5 - (7 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol