zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo je SEO modul

Webové stránky založené na publikačných platformách WordPress, Joomla a im podobné, musia mať kvalitne vyriešenú SEO optimalizáciu. Pokiaľ má byť web vidieť, je optimalizácia pre vyhľadávače naprostá nevyhnutnosť. Pre tieto prípady vzniklo veľa rôznych nástrojov, ktoré sa súhrne označujú ako pluginy. Sú to voľne stiahnuteľné nástroje k zmieneným publikačným platformám, ktoré dokážu zastať prácu SEO konzultantov, ale len do určitého rozsahu.

Pochopiť, čo je SEO modul, nie je zložité, avšak iné je to s pochopením funkcie a celkovo toho, či ide o efektívne nástroje alebo vôbec. Každý, kto sa v tejto oblasti pohybuje dlhšiu dobu, by vám mohol povedať, že tieto nástroje síce uľahčia prácu, ale rozhodne nemôžu nahradiť individuálny prístup, ktorý možno očakávať zo strany ľudského SEO špecialistu.

Automatizované nástroje, ktoré však nevedia všetko

Zásuvné moduly čiže pluginy sú užitočné hneď z niekoľkých dôvodov. Môžete s nimi napríklad vykonávať SEO analýzy, ktorých výsledky okamžite uvidíte a môžete s nimi teda nejakým spôsobom pracovať. Plugin preto dokáže odhaliť chybu, ktorá by vášmu webu rozhodne neprospela. Rovnaké je to s vkladaním metadát, čo je ďalšia z funkcií, ktoré sú skryté v šikovných pluginoch. Zaujímavou funkciou je tiež analýza kľúčových slov, kedy pri jednoduchom zadaní zistíte, kde by mali byť umiestnené kľúčové slová, s ktorými na danej stránke pracujete.

Ako môžete viditeť, pluginy obsahujú veľa zaujímavých funkcií, ktoré sa zdajú by bezchybné, ale realita je taká, že v skutočnosti bez externej pomoci špecialistu je táto optlimalizácia len polovičná.

Yoast ako najznámejší plugin?

WordPress je platforma, ktorá je využívaná miliónmi webmasterov po celom svete. Vďaka tomu existuje naozaj veľa pluginov, ktoré je možné v súvislosti s touto platformou využívať. Príkladom takéhoto zásuvného modulu je Yoast. Práve tento nástroj je ideálnou odpoveďou na otázku, čo je SEO plugin. Spĺňa totiž všetko, čo by od neho mohol človek očakávať:

  1. Jednoduchosť = Užívateľské rozhranie je prehľadné, a preto prácu s týmto nástrojom zvládne aj začiatočník.
  2. Univerzálnosť = Vďaka mnohým rôznym nástrojom si každý človek nájde to, čo práve potrebuje, ak už je to analýza kľúčových slov alebo kontrola pozícií vo vyhľadávaní.
  3. Dostupnosť = Tento zásuvný modul je jednoducho stiahnuteľný a preto s ním môže vylepšiť svoje stránky úplne každý.
  4. Rozsiahlosť = Yoast zahŕňa skutočne veľa praktických a užitočných funkcií, ktoré sa pri realizácii SEO naozaj hodia.

Zlepšovať pozície pri vyhľadávaní pomocou SEO pluginov je účinné, ale pamätajte, že po určité hranice. Následne je nutné využitie služieb SEO špecialistov, ktorí poznajú metódy, ktorými sa dajú pozície pri vyhľadávaní ešte zlepšiť. Ak teda máte pocit, že by ste pomoc špecialistov využili, určite kontaktujte firmu SEOlight s.r.o, ktorá si poradí aj s náročnou optimalizáciou webovej stránky so silnou konkurenciou.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol