zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo je dôležité pri optimalizácii

Ak má nejaký web sláviť úspechy v internetových vyhľadávačoch, sú dôležité v zásade tri aspekty:

A keď sa nad tým zamyslíme, je to vlastne celkom logické.

Web musí byť samozrejme priateľský k internetovým vyhľadávačom, aby si ho tieto vôbec všimli a reagovali na neho. Lebo až potom, čo sa vyhľadávače začnú nejakým webom zaoberať, je nádej na to, že sa odkaz na taký to web vo vyhľadávačoch ocitne, a následne až potom sa dá uvažovať  o tom, na akej pozícii sa ocitol a nakoľko by sa táto dala a mala prípadne ovplyvniť. Keď vyhľadávač z nejakého dôvodu nemôže web analyzovať a vyhodnotiť, proste ho neobjavuje a je po akejkoľvek nádeji.

Čo sa následne týka autority a dôveryhodnosti webu, je to vlastne akási veličina, ktorou si vyhľadávače vysvetľujú hodnotu a prínosnosť jednotlivých webov. Dôveryhodný je tu taký web, ktorý je podľa vyhľadávačov všestranne bezpečný a transparentný, ktorý nijako viditeľne alebo skryto nemanipuluje so svojimi užívateľmi. Autorita a dôveryhodnosť je tu priraďovaná všetkým webom a ich jednotlivým stránkam podľa ich obsahu a množstva, kvality a relevancie na ne smerujúcich spätných odkazov.

A priateľskosť webov k ich návštevníkom a ich relevancia k dotazom? To by tu malo byť to najdôležitejšie. Pretože ani web, ktorý sa páči vyhľadávačom a je považovaný za dôveryhodný a autoritný, nezaboduje, pokiaľ nezodpovedá predstavám tých užívateľov, ktorým sa predkladá. Aj počet návštevníkov a ich chovanie a doba strávená na jednotlivých weboch, aj miera opúšťania stránky, aj nasledujúce počínanie týchto návštevníkov ovplyvňujú výsledky optimalizácie. A to ako pozitívne, tak pochopiteľne aj negatívne. A preto sa musí optimalizácia zameriavať na všetky zmienené aspekty. Pretože akýkoľvek nezdar uškodí, aj keby to ostatné bolo dokonalé.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol