zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo by bolo s podnikateľmi bez optimalizácie?

Podnikať na internete znamená nielen mať čo ponúknuť a uložiť takúto ponuku na nejaký web, ale tiež mať to šťastie, že sa táto ponuka dostane až k tým, komu je určená predovšetkým.  Je tu totiž potrebné zohnať aj tých, ktorí budú za to ponúkané ochotní platiť , a to je často navzdory množstvu užívateľov internetu, a teda aj potenciálnych zákazníkov, celkom problém. O tom, kto ktorý web uvidí, totiž rozhodujú predovšetkým internetové vyhľadávače, a tie sa pri podobnom rozhodovaní nemilosrdne rozhodujú podľa nastavených pravidiel. A beda webom, ktoré takýmto pravidlám moc nezodpovedajú!

Lenže väčšina webov nejaké tie nedostatky má, a teda neslávia vo vyhľadávačoch žiadne závratné úspechy. A často tým prichádzajú o možnosť dostať sa publiku na oči. Nedokonalý web sa možno objaví vo vyhľadávačoch až kdesi ďaleko v siahodlhom zozname iných odkazov zodpovedajúcich zadanému kľúčovému slov, možno ale ani to nie. A keď sa v tomto ohľade nedarí, musí sa skrátka optimalizovať. Teda využiť všetko, čo sa len využiť dá, k tomu, aby sa odkaz na daný web posunul vo vyhľadávačoch čo najvyššie.

A čo to znamená? Znamená to v prvom rade odstrániť prípadné technické nedokonalosti webu a následne doviesť k dokonalosti aj jeho obsah. Je tu treba pozitívne ovplyvniť textovú schránku, je treba zdokonaliť aj záležitosti týkajúce sa grafiky, je treba doplniť relevantné údaje. Nesmie chýbať ani vytvorenie dostatku spätných odkazov, ktoré webu privádzajú nových užívateľov a súčasne vzbudzujú zdanie väčšej relevantnosti z pohľadu internetových vyhľadávačov, musia tu byť zvolené kľúčové slová, ktoré ľudia vyhľadávajú najčastejšie a ktoré zároveň nie sú prehnane často využívané a zodpovedajú obsahu podporovaného webu. A ani reklama pochopiteľne nemôže zostať stranou.

Iba to zaistí, že si web získa dostatočne hojnú návštevnosť, ktorá je nevyhnutná čoby prvý krok na ceste k výnosnému podnikaniu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol