zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Cloaking

Ide o nevhodnou či nekalú techniku v oblasti SEO optimalizácie. Cloaking je možné zaradiť medzi „Black hat SEO“, čo sú zakázané techniky. Podstatou techniky zvanej cloaking je podsúvanie rozdielneho obsahu vyhľadávacieho robota a samotným návštevníkom internetových stránok. Pri tejto metóde sa rozpoznáva či na stránku vstúpil užívateľ, alebo vyhľadávací robot, a to na základe využitia skripta, ktorý pracuje s IP adresami. Vďaka tomu je možné rozpoznať či na stránku vstúpil fyzický návštevník, alebo internetový robot, ktorý má za úlohu stránku indexovať či hodnotiť a ďalej s tým pracovať. Na základe rozpoznania je potom internetovému robotu poslaný obsah stránky, ktorý je upravený pre čo najlepšie hodnotenie, čiže ranking, ale v skutočnosti nie je reálne použiteľný, napríklad z dôvodu nelogických textov, slovných spojení alebo napríklad z dôvodu neprehľadnosti. Táto technika je vyhľadávacími robotmi penalizovaná, a ak sa v niektorom webe táto techniku objaví, dôjde k určitým postihom, napríklad k strate indexovania a podobne.

4.7/5 - (10 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.7/5 - (10 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol