zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Click rate

Pod týmto označením sa skrýva pomer, a to medzi počtom zobrazení reklamy a kliknutím na túto reklamu. Ide teda o určité vyjadrenie účinnosti reklamy. Click rate sa udáva v percentách a spravidla sa pohybuje v intervaloch od 1,5% až po 5% v prípade úspešnejšej reklamy. V súčasnej dobe existuje tendencia k stále nižším hodnotám Click rate, najmä pokiaľ ide o reklamu v podobe banneru na internete. Dôvodom pre to je takzvaná bannerová slepota, pri ktorej ľudia vplyvom podvedomia prehliadajú tento typ reklamy. Okrem bannerov sú týmto typom „slepoty“ ovplyvnené aj ostatné prvky reklamy, ktoré sa na internete bežne objavujú. Účelom Click rate je teda vyjadriť účinnosť reklamy. Vďaka tomu je možné reklamu efektívne distribuovať medzi užívateľov internetu, a to s pomocou vhodnej optimalizácie. Pojem Click rate býva často zamieňaný s mierou prekliku, ktorej definícia je však mierne odlišná.

4.4/5 - (8 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.4/5 - (8 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol