seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Click fraud

Pod týmto pojmom je skrytá falošná technika pri realizácii PPC reklamy (Pay-Per-Click reklama, kedy inzerent platí za každé kliknutie). Konkrétne ide o podvodné klikanie na platenú PPC reklamu s cieľom poškodiť konkurenciu. S každým kliknutím na reklamu typu PPC totiž musí prevádzkovateľ tejto reklamy platiť určitú čiastku. Ide teda o úmyselné poškodzovanie podnikania druhej strany. Táto technika je typická nielen pre neserióznu konkurenciu, ale mnohokrát tiež pre majiteľov webu, na ktorom sa PPC reklama nachádza. Práve majiteľ tohto webu má z umiestnenia tejto reklamy na svojom webe províziu, čo býva častou motiváciou pre tieto podvodné kliknutia. Samotné podvodné kliknutia sa realizujú nielen manuálne, a to napríklad prostredníctvom najatých osôb, ale často sú využívanie aj špecializované programy, čiže roboti. Tieto roboty sú určené na to, aby nahradili ľudskú prácu, a tým výrazne zefektívnili celý proces poškodzovaniu druhých. Z týchto skutočností sa niet čomu diviť, keď má Click fraud podiel na celkovom podiele kliknutí okolo 25%, čo je v podstate celá jedna štvrtina kliknutia, respektíve preklikov, ktoré sú v rámci danej PPC reklamy vykonané. Tento problém si zadávatelia PPC reklamy uvedomujú, a preto je s ním možné efektívne bojovať. Existujú rôzne programy, ktoré dokážu rozpoznať podvodné kliknutia na reklamu a na základe tejto skutočnosti kliknutí do celkových štatistík treba vôbec nezapočítať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol