zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čím prospieť internetovému podnikaniu?

Mnohé z našincov niekedy napadlo venovať sa podnikaniu. A počet takýchto ľudí ešte nie je ani zďaleka konečný, pretože sa tu rodia stále ďalší a ďalší podnikatelia. A tí v mnohých prípadoch vsádzajú na internetové podnikanie. Niektorí tak robia zodpovedne, po zrelej úvahe, a tí potom majú nádej, že sa im tu bude dariť. Ale sú tu aj tí, ktorí sa do toho púšťajú naivne, a na tých by som rozhodne veľmi nesadil.

V čom totiž chybujú tí z podnikateľov, ktorí sa púšťajú do internetového biznisu s predstavou, že tu iba vyvesia na nejakom webe svoje ponuky a peniaze sa iba pohrnú? Tí hlavne podceňujú realitu týkajúcu sa ich návštevníkov. Aj keby totiž bola ich ponuka skvelá, nie je žiadny úspech zaručený, pokiaľ sa ich web nezobrazuje dokonale internetovej verejnosti. Stačí, aby mal podnikateľský web nejaké pokojne aj okom neviditeľné nedostatky, a už sa tento prepadá medzi ponukami v internetových vyhľadávačoch na pozícii, kde ho nikto hľadať nebude. A tým pádom takýto web postráda návštevnosť a samozrejme aj zákazníkov. A kde nie sú zákazníci, tam nie sú ani zisky.

Podnikanie na internete jednoducho často trpí nedostatkom zákazníkov. Pri počte užívateľov internetu to pochopiteľne znie celkom nepravdepodobne, neuveriteľne, ale je to tak. Užívateľov internetu je dosť, ale pokiaľ títo hľadajú nejaké ponuky, rozhodujú sa hlavne podľa toho, čo im prednostne ponúknu internetové vyhľadávače. A je teda vhodné byť medzi takýmito ponukami vo vyhľadávačoch na prednej pozícii. Na takú pozíciu sa ale nikto nedostane so svojim webom iba tak. To si žiada optimalizáciu pre internetové vyhľadávače a propagáciu. A to pochopiteľne v tej najvyššej kvalite, akú môže ponúknuť jedine SEOlight. Profesionálne vykonanou optimalizáciou sa jednoducho dá dostať do čela ponúk, čím sa automaticky zaisťuje dostatok návštevníkov a potom aj zákazníkov. A kto to vie a na skvelú optimalizáciu staví, patrí medzi úspešných internetových podnikateľov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol