zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Cielená reklama s preukázateľnými výsledkami

PPC reklama dnes nie je neznáma pre nikoho, kto sa pohybuje v online marketingovom svete. V podstate je to skratka z anglického slova pay- per- click a znamená to, že sa jedná o platbu za preklik. Ten kto podá túto inzerciu, tak bude platiť iba za to, ak užívateľ klikne na túto reklamu vo vyhľadávačoch, na sociálnych sieťach alebo prakticky kdekoľvek, kam sa umiestni. Jedná sa o jednu z veľmi efektívnych foriem, ako prilákať nových zákazníkov na svoje webové stránky alebo do e-shopu. V Českej republike sú dva hlavné PPC systémy, ktoré sa samozrejme plne využívajú. Je to Google Adwords a Seznam Sklik. Takto skvele funguje aj dobre nastavená reklama na známom Facebooku alebo ďalších systémoch pre real time bidding.

Čo PPC ponúka?

Všetky benefity sú podporené nenútenou reklamou a v podstate správnym zacielením na koncového zákazníka.

Môžete ovplyvniť svoju pozíciu aj spôsob reklamy

Sami si môžete určiť, akú pozíciu chcete. Chcete byť na prvých priečkach alebo vám stačí nižšia úroveň? Na rad musí nastúpiť kvalita reklamy, a pokiaľ budete mať perfektnú PPC reklamu, tak sa nemusíte obávať prednej pozície. AdWords aj Sklik prednostne vyhodnocujú kvalitu reklamy. Je dôležité sa zamerať na zhodu kľúčového slova, takisto na text reklamy a tiež zodpovedajúcu cieľovú stránku. Špecialisti na SEO a PPC reklamu vám môžu pomôcť byť úspešnými a inzerovať medzi prvými a to aj v prípade, ak nemáte príliš vysoký rozpočet určený pre reklamnú kampaň.

Navyše napríklad Sklik zaznamenal väčší nárast do videoreklamy, než v predchádzajúcich rokoch. Niet divu, že sa vďaka tomu zmenil začiatkom roka 2021 spôsob započítavania zobrazených metrík, zvlášť pri Shopping kampaniach. Po novom sa budú zobrazenia započítavať až vo chvíli, keď príde k reálnemu zobrazeniu tejto reklamnej zóny. Uvidíme, čo všetko nové sa bude odohrávať na scéne reklamných kampaní, ich investícií a návratností. Jedno je isté, bez reklám to rozhodne nepôjde.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol