zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Chcete so svojim webom uspieť?

Keď sa chce niekto so svojim webom presadiť, keď chce s týmto dosiahnuť optimálne výsledky, musí sa postarať o jeho vylepšenie, o dosiahnutie ideálnych charakteristík zodpovedajúcich čo najviac požiadavkám internetových vyhľadávačov. Pretože len dokonalá pozícia medzi inými odkazmi, ktoré sú vyhľadávačmi ponúknuté užívateľom internetu, dáva nádej na dosiahnutie žiaducich výsledkov.

Iste, výsledky sa tu dajú dosiahnuť rôznymi metódami, ale k tým najzásadnejším rozhodne patrí SEO a PPC.

Že vám tieto dve cudzojazyčné skratky nehovoria veľa alebo napríklad ani nemáte tušenie, o čo tu ide? Pokiaľ je tomu tak, môžeme to spolu teraz napraviť.

SEO je skráteným označením pre optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Jej úlohou je sledovať to, čo internetové vyhľadávače od webov očakávajú, čo na týchto hodnotia a podľa akých kritérií potom rozhodujú o tom, čo a ako bude verejnosti predstavené, a na základe toho potom zdokonaľovať optimalizované weby s cieľom dosiahnuť s nimi čo najlepšie výsledky. Čo je povestný beh na dlhú trať, ktorý neprináša významné zmeny k lepšiemu ihneď, ale postupne. Hoci na druhej strane je potom takýto dosiahnutý efekt pomerne dlhodobý, čo robí optimalizáciu výhodnú z dlhodobejšej perspektívy.

PPC sú naopak reklamy financované úmerne týmto dosahovaným výsledkom. Koľko záujemcov tieto dokážu osloviť a priviesť k žiaducej akcii, toľko si takisto ich poskytovatelia zarobia, a sú teda zainteresované na tom, aby bol ich efekt čo najväčší a najrýchlejší. Čo sa majiteľom propagovaných webov hodí, pokiaľ je potrebné dosiahnuť pozitívnych zmien rýchlo a s istotou.

A čo majú robiť majitelia webov, ktorí chcú so svojim pôsobením na internete uspieť rýchlo a dosahovať optimistické výsledky dlhodobo? Tí by proste mali vsadiť na obe možnosti. Aj na SEO, aj na PPC. Pretože práve táto kombinácia im môže zaručiť, že nezapadnú v záplave konkurenčných ponúk.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol