zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Cenník SEO

Pokiaľ Vás zaujíma, koľko stojí SEO optimalizácia webu, tak Vás bohužiaľ sklameme. Univerzálna odpoveď alebo cenník SEO optimalizácie neexistuje. Cena SEO optimalizácie vždy záleží od množstva faktorov, ako je počet kľúčových slov a ich konkurencia, aktuálny stav Vášho projektu, očakávaný efekt a mnoho ďalších faktorov.

Pre zostavenie konkrétnej cenovej ponuky SEO optimalizácie nás kontaktujte prostredníctvom emailu alebo telefónneho čísla 724761988 .Cenu SEO optimalizácie sa dozviete po konzultácii. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne.

Ponúkame kompletnú SEO optimalizáciu Vášho webu, kde riešime ako onpage tak offpage faktory.

On-Page faktory – nastavenie webu

SEO analýza – pre popredné miesta je nevyhnutné mať vhodne nastavený web. Nechajte nás teda skontrolovať, či je všetko v poriadku.

Návrh klíčových slov – kľúčové slová, na ktoré budeme SEO optimalizáciu cieliť, určujú ich samotnú cenu a efektivitu. Podľa Vami zadaných informácií Vám vypracujeme vhodný návrh kľúčových slov.

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – nové ešte kvalitnejšie a viac efektívne PR články sú tu. Pre kvalitné odkazové portfólio je nutné zvoliť kvalitné odkazy.

Tematické PR články – pokiaľ hľadáte kvalitný tematický odkaz, tematické PR články sú tou správnou voľbou. Tu získate iba kvalitné odkazy s maximálnym efektom, bohužiaľ za vyššiu cenu.

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – jedná sa o najviac využívanú službu. Služba zahrňuje kompletnú SEO optimalizáciu od návrhu kľúčových slov cez nastavenie webu a pravidelný linkbuilding.

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.3/5 - (15 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol