zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

CAPTCHA

Pod týmto slovným spojením sa skrýva špeciálny test, ktorý má za úlohu rozoznať počítač od človeka. CAPTCHA je skratka pre tzv., Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart ‚. V súčasnej dobe existuje hneď niekoľko podôb tohto testu, avšak v základe majú všetky určitým spôsobom rozoznať, či na stránku vstúpil človek, alebo stroj – počítač/umelá inteligencia. CAPTCHA test má najčastejšie podobu textu v deformovanom stave, ktorý musí používateľ rozpoznať a opísať ho v správnej podobe do príslušnej kolónky. Počítač síce mnohokrát dokáže rozoznať písmenká a teoreticky by zvládol pomocou špeciálnych algoritmov rozoznať zobrazený text, avšak úprava textu je tak výrazná, že rozpoznávanie znakov nie je možné využiť. Vďaka tomu sa teda zamedzuje prístupu strojov na určité webové stránky. Často sa však tento test aplikuje aj v internetových diskusiách, ktoré sú zahlcovanie práve strojovo tvorenými SPAM správami.

4.5/5 - (13 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.5/5 - (13 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol