seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

C2B

Pod touto skratkou sa skrýva model elektronického obchodovania, a to takzvaný vzťah Consumer To Business. Ide o model, kedy zákazník oslovuje firmu či podnikateľa svojím dopytom. Zákazník teda presne definuje svoje požiadavky na konkrétny tovar alebo službu, a to ako v podobe ceny, tak aj v podobe samotných vlastností. Aj napriek zaujímavej myšlienku tohto modelu obchodovania C2B nie je príliš rozšírený. V skutočnosti je dokonca najmenej rozšíreným elektronickým modelom obchodovania. Veľkou výhodou C2B je však spätná väzba, respektíve námety zákazníkov k vylepšeniu konkrétnych produktov alebo služieb. Podnikateľ či firma sa preto „z prvej ruky“ dozvie, akým spôsobom by bolo možné zlepšiť existujúcu kvalitu svojich produktov, či už ide o tovar alebo služby.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol