zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

C2B

Pod touto skratkou sa skrýva model elektronického obchodovania, a to takzvaný vzťah Consumer To Business. Ide o model, kedy zákazník oslovuje firmu či podnikateľa svojím dopytom. Zákazník teda presne definuje svoje požiadavky na konkrétny tovar alebo službu, a to ako v podobe ceny, tak aj v podobe samotných vlastností. Aj napriek zaujímavej myšlienku tohto modelu obchodovania C2B nie je príliš rozšírený. V skutočnosti je dokonca najmenej rozšíreným elektronickým modelom obchodovania. Veľkou výhodou C2B je však spätná väzba, respektíve námety zákazníkov k vylepšeniu konkrétnych produktov alebo služieb. Podnikateľ či firma sa preto „z prvej ruky“ dozvie, akým spôsobom by bolo možné zlepšiť existujúcu kvalitu svojich produktov, či už ide o tovar alebo služby.

4.7/5 - (6 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.7/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol