zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Buzzword

Pod týmto cudzojazyčným slovom sa ukrýva často používané slovo, ktoré v minulosti nemalo žiadnu, poprípade minimálnu váhu alebo význam. Najčastejšie tieto slová pochádzajú z oblastí ako informatika, finančníctvo, management či napríklad obchod. Prakticky ide o slová, ktoré sa stali natoľko populárnymi a často využívanými, že ich ľudia začali používať ako by šlo o celkom normálne slovo pri bežnom rozprávaní. Typickým príkladom môžu byť slová ako internet, email alebo napríklad SMS či názvy najpoužívanejších sociálnych sietí.

Charakteristické pre tieto slová je skutočnosť, že zatiaľ čo v minulosti by im nikto nerozumel, v dnešnej dobe každý človek vie, o čom je reč. Nezriedka sa stáva, že ľudia v dnešnej dobe tieto slová používajú úplne bežne, bez obmedzení a s plným vedomím toho, že ten druhý vie, o čom je reč.

Dôvodom pre vznik takéhoto slova je jeho dynamický efekt na skupinu ľudí, k čomu sa vo veľkej miere využíva internet, napríklad vo forme reklamy, komerčných oznámení či napríklad spravodajstva.

4.6/5 - (11 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.6/5 - (11 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol