zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Brand

Toto anglické slovo znamená v slovenskom jazyku obchodnú značku či určitý znak významnosti, a to nielen v oblasti internetu. Ak má niekto svoj Brand, napríklad firma, potom ide o obchodnú značku, a to napríklad v podobe špeciálneho loga, sloganu alebo akejkoľvek inej formy, ktorá danú skupinu ľudí, firmu alebo spoločnosť, odlišuje od ostatných. Ide teda o akýsi identifikačný znak, ktorý sa používa naprieč celým svetom, rovnako ako na internete. Ďalej je možné Brand chápať ako situáciu, kedy ak má firma Brand, potom je možné s istým nadhľadom povedať, že už nepotrebuje reklamu, pretože o tejto firme verejnosť vie, má o nej povedomie atď. Brand je možné budovať okrem iného aj správnou propagáciou alebo reklamou na internete, k čomu sa v súčasnosti hojne využíva SEO optimalizácia. Vďaka tomu si môže Brand vybudovať aj menej známy internetový obchod, ktorý sa vďaka správnej optimalizácii dostáva na popredné priečky pri vyhľadávaní.

4.7/5 - (13 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.7/5 - (13 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol