seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Brand

Toto anglické slovo znamená v slovenskom jazyku obchodnú značku či určitý znak významnosti, a to nielen v oblasti internetu. Ak má niekto svoj Brand, napríklad firma, potom ide o obchodnú značku, a to napríklad v podobe špeciálneho loga, sloganu alebo akejkoľvek inej formy, ktorá danú skupinu ľudí, firmu alebo spoločnosť, odlišuje od ostatných. Ide teda o akýsi identifikačný znak, ktorý sa používa naprieč celým svetom, rovnako ako na internete. Ďalej je možné Brand chápať ako situáciu, kedy ak má firma Brand, potom je možné s istým nadhľadom povedať, že už nepotrebuje reklamu, pretože o tejto firme verejnosť vie, má o nej povedomie atď. Brand je možné budovať okrem iného aj správnou propagáciou alebo reklamou na internete, k čomu sa v súčasnosti hojne využíva SEO optimalizácia. Vďaka tomu si môže Brand vybudovať aj menej známy internetový obchod, ktorý sa vďaka správnej optimalizácii dostáva na popredné priečky pri vyhľadávaní.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol