zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Blúdenie nie je na internete žiaduce

Ľudia, ktorí na internete niečo hľadajú, to síce skutočne hľadajú, pretože k tomu majú svoje dôvody, lenže to neznamená, že by vždy hľadali a hľadali a nedali si pokoj, pokiaľ by nenašli práve určitý konkrétny web, ktorý by podľa jeho majiteľa objaviť mali. Na internete je predsa toľko ponúk, že keď už tam niekto niečo hľadá, zvyčajne zvolí tú najjednoduchšiu cestu, ako sa k tomu dostať. Teda zvolí prvú alebo jednu z prvých ponúk, ktoré sa mu dostanú pod ruku.

Ale z tých, ktorí na svojich weboch na internete zverejňujú svoje ponuky v snahe si na nich zarobiť, nemá nikto istotu, že práve jeho web bude tým, ktorému sa dostane toho privilégia, že bude internetovou verejnosťou otváraný, študovaný a využívaný. Konkurencia je silná, a tak je tento často predbehnutý mnohými konkurentmi. A dostať sa medzi nimi na prednú pozíciu, na ktorej si ho ľudia všimnú, sa zdá byť pomaly nemožné.

Ale možné to našťastie je. To ale zvyčajne len vtedy, ak sa využije linkbuilding. Jedna zo súčastí optimalizácie pre internetové vyhľadávače.

Prečo práve linkbuilding zaberá? Je to prosté. Odkazy, smerujúce na určitý web a umiestnené príhodne na iných weboch, slúžia ako lákadlo a ukazovatele smeru, a tým umožňujú tým hľadajúcim nájsť práve to (potenciálne ) hľadané. A majiteľom webov, ktorým by sa inak každý z dôvodov neznalosti vyhol, dávajú nádej na objavenie a využitie tu publikovaných ponúk.

Vytváranie spätných odkazov a potažmo aj ďalšie činnosti spadajúce do optimalizácie pre internetové vyhľadávače  pomáha dostať sa ľuďom na oči. A to ako priamo, teda tým, že niekto nájde vytvorený odkaz, klikne na neho a nechá sa presmerovať na daný internetový výtvor, tak aj nepriamo čoby signál pre internetové vyhľadávače, že je web sprevádzaný určitým množstvom rôzne kvalitných spätných odkazov, a teda je zrejme pre ľudí na internete relevantný a dôležitý, zasluhujúci si medzi tým, čo je vyhľadávačmi objavené, lepšiu pozíciu.

Hoci spätné odkazy sa nedajú vkladať len tak niekam, aj tieto majú určitú váhu podľa svojho umiestnenia. Čím ťažšie je niekam ich umiestniť, tým cennejšie sú. A viete, kde je takéto umiestnenie spätného odkazu najefektívnejšie a kde vám skôr uškodí? Neviete? Nevadí. Od toho sú tu predsa špecialisti na SEO, aby to vyriešili za vás. A pomohli vášmu webu so zviditeľnením.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol