zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Blogy majú tiež význam

Kto nemá podnikateľský web, ten na internete nepodniká. Bez podnikateľského webu by to tu rozhodne nešlo, to je jedna zo zásadných podmienok na prevádzkovanie biznisu. Ale skutočnosť, že si niekto zaobstará takýto podnikateľský web, ešte nemusí znamenať, že si tento zaistí žiaducu návštevnosť a tým pádom nádej na dostatok obchodných transakcií a náležité zisky. Na to je iba vlastnenie nejakého toho webu málo.
Pokiaľ sa má takýto web úspešne uplatniť, potrebuje dostatočnú návštevnosť zo strany tých, ktorým má byť určený. A tomu treba podriadiť všetko. Je vhodné tu vykonávať aj SEO, teda optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, ktoré sa rôznymi metódami snažia vylepšiť umiestnenie daných internetových stránok vo vyhľadávačoch, čo je ten najprirodzenejší spôsob, ako získať priazeň publika, pretože sú vyhľadávače používané hojne a to, čo je v nich uprednostňované. , sa tak záujmu verejnosti dočká.
A pri takejto optimalizácii prichádza vhod aj skutočnosť, že má takýto optimalizovaný podnikateľský web svoj blog. A to preto, že aj tento je možné využiť na vzbudenie presvedčenia vyhľadávačov o tom, že ide o web kvalitné a prednosť si zasluhujúce.
Taký blog sa síce nevyužíva pri samotnom obchodovaní, ale môže sa stať skutočne dôležitým doplnkom webu. A to preto, že ho možno využiť na to, čím sa optimalizácia pre internetové vyhľadávače zaoberá.
Taký blog môže majiteľ podnikateľského webu zapĺňať materiálom, ktorý bude podnikateľský web propagovať. Dotyčný sem ale môže vkladať aj doplňujúce informácie k hlavným ponukám, dajú sa sem vkladať aj ďalšie kľúčové slová alebo spätné odkazy. A to všetko sa potom podpisuje na hodnotení podnikateľského webu, ku ktorému takýto blog patrí. Pretože čím viac je tu na podnikateľský web mieriacich odkazov, tým tento vyzerá dôveryhodnejšie, čím viac je tu konkurencieschopných kľúčových slov, tým skôr návštevníci nájdu práve tú ponuku, ktorú by mali nájsť, a o tom, ako môžu niekedy prospieť dodatočné informácie, recenzie a hodnotenia tomu ponúkanému, ani nehovoriac.
Kvalitný blog jednoducho pomôže podnikateľskému webu zaistiť lepšiu pozíciu vo vyhľadávačoch a súčasne vzbudí u návštevníkov dojem, že sú tu na tom pravom mieste. A z toho potom pozerajú peniaze.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol