zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Blog

Vo svete internetu má blog nezastupiteľnú funkciu, pretože v základe ide o internetový zápisník jedného editora. Slovo blog potom pochádza zo spojenia slov „web log“, čo prenesene znamená práve webový zápisník. Vo svojej podstate potom ide o web, ktorý je vyplnený obsahom, spravidla jedného autora. Tento obsah môže mať rôznu podobu, od zážitkov z cestovania, cez nezávislé recenzie produktov, až po všeobecnú diskusiu, lyrické texty, prípadne monológy, rozprávky alebo vtipné texty. Každý blog má teda obmedzené textové a žánrové pole, ktorému sa konkrétny autor venuje, avšak nie je to podmienkou. V dnešnej dobe môže byť blog nástrojom pre reklamu, čoho sú príkladom známejší autori, nazývajú sa „blogeri“. Tieto osoby totiž môžu propagovať konkrétny produkt alebo môžu vytvárať reklamu iným spôsobom. Vďaka veľkému množstvu sledujúcich je potom reklamný obsah efektívne „distribuovaný“ medzi širšiu skupinu osôb. Výhodou v štruktúre blogu je skutočnosť, že každý článok či všeobecne obsah, je spravidla možné hodnotiť, prípadne k nemu pridať komentár. Je teda možné týmto spôsobom nadviazať kontakt s autorom článkov. Tejto skutočnosti však využívajú aj niektoré nevhodné techniky na propagáciu webu, ako je spam, kedy sú do diskusií umiestňované nevyžiadané reklamné odkazy.

5/5 - (12 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (12 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol