zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Blog sa v biznise nestratí

Je nespochybniteľné, že sa obchodovanie na internete nezaobíde bez obchodníkovho webu, na ktorom sú uverejnené ponuky a kde sa takisto uzatvárajú transakcie medzi predávajúcim a nakupujúcimi. Niečo takéto je tu nevyhnutné, pretože inak by chýbal takýto priestor a obe strany by sa nemali kde kontaktovať.

Ale s podobným webom internetový obchod ešte nekončí. Nemôže končiť, pretože keby tým končil, bol by to jeho koniec. A to si predsa nikto z biznismenov nepraje.

K takémuto webu je vhodné pridružiť celú radu ďalších záležitostí, čo síce nie sú pre prevádzanie obchodných transakcií bezprostredne určené a ani vhodné, ale aj napriek tomu tu zohrávajú nezastupiteľnú úlohu.

Zoberme si napríklad taký blog. Neznalý človek by si možno mohol povedať, že je tento obchodníkovi úplne na nič, pretože na tom sa nezarába. Ale je tomu tak? Je aj nie je.

Blog síce neprináša sám o sebe zisk a niekto by ho dokonca mohol považovať za obyčajný balast, lenže v skutočnosti je to náramne dôležitá vec.

Na takýto blog sa dajú totiž umiestňovať rôzne ponuky, dá sa ním propagovať nejaká značka, dajú sa ním prilákať návštevníci a potenciálni zákazníci, ktorí sú proste zvedaví alebo ktorí sa tu prípadne môžu tiež podeliť o to, čo im v podobnom obchode leží na srdci či v žalúdku. Ľudí tu možno motivovať, aby si kúpili to či ono, tu zverejnené texty sa dajú prepájať s inými marketingovými kanálmi, dajú sa sem umiestňovať kľúčové slová či spätné odkazy…

A ani tým ešte výpočet pozitív blogov nie je u konca. Tieto zároveň prispievajú aj k vylepšeniu pozície obchodníkovho webu a v internetových vyhľadávačoch, čo opäť zaisťuje ešte vyššiu návštevnosť internetového obchodu a s ňou súvisiaci obrat.

A tak sú vlastne blogy náramne užitočnými pomocníkmi, na ktorých sa vyplatí vsádzať. Pretože zákazníkov nie je nikdy dosť a každá privábená duša sa počíta. Predovšetkým v zložitých dobách, akou je tá naša.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol