zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Blog nie je zbytočný prívažok

Aj keď by sa to niekomu neznalému nemuselo zdať pravdepodobné, dá sa na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače využívať ako vhodný pomocník podporovaného webu napríklad aj jeho blog. Aj keď totiž tento na bezprostredné obchodovanie určený nie je, môže zohrať pozitívnu úlohu, a to jednak ako priestor na zverejňovanie dodatočných informácií k hlavnému webu a jednak napríklad aj ako priestor na využívanie ďalších kľúčových slov alebo umiestňovanie spätných odkazov.
Je ale logické, že aj články na blogu musia byť kvalitné, aby zohrávali pozitívnu úlohu. Nemôže ísť o niečo, čo sa len rýchlo zosmolí, len aby tam niečo bolo.
A ako majú vyzerať texty pre blogy, ktoré budú prínosné, ktoré budú vyhovovať ako svojim čitateľom, tak aj internetovým vyhľadávačom?
Predovšetkým tieto musia zodpovedať tomu, o čo má publikum záujem, musí ísť o problematiku, ktorá žiaducich návštevníkov skutočne zaujíma. Potom vyžadujú také texty samo sebou jednoznačnú originalitu, niečo, čo sa neomiela vo veľmi podobnom duchu všade možne. Originalita je tu nadovšetko. A je logické, že má mať takýto text aj určitý zámer a jeho dosiahnutie treba všetko podriadiť.
Taký text musí mať pochopiteľne aj pútavý nadpis, ktorý zaujme, musí byť čítavý a prehľadný, zrozumiteľný a pochopiteľný pre tých, ktorí ním majú byť oslovení. A nemal by samo sebou odrádzať ani pravopisnými chybami.
A pokiaľ na okamih odbočíme, je pochopiteľne vhodné doplniť text na blogu aj graficky, snímkami, vyobrazeniami a podobne.
Keď teda chceme podporiť svoj web blogom, môžeme tak urobiť, ale malo by to byť v čo najvyššej kvalite. A keď už si takú kvalitu zaobstaráme, nejde ju samozrejme nechať len tak zapadnúť. A tak by sa mala o takomto výtvore verejnosť dozvedieť, a to napríklad aj prostredníctvom sociálnych sietí. Čo vzbudí záujem. A o záujem ide na internete samozrejme v prvom rade. Bez toho tu totiž logicky čokoľvek ďalšie postráda akýkoľvek zmysel.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol